IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Кога би имале само уште еден ден...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кога би имале само уште еден ден...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 353637
Автор
Порака
Hedonistka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Shapeshifter

Регистриран: 17.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 282
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Hedonistka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јуни.2010 во 16:38
Originally posted by Џо Џо напиша:


Originally posted by Hedonistka Hedonistka напиша:

Ke pojdam na plaza ,ke se soblecham gola i ke pijam mojito i cigarce i bi slushala cafe del mar i ke uzivam do krajot na denot
На која плажа ? ? ? голема%20насмевкацрвенеењетрепкање


na bilo koja po moznost pojke luge kaj so ima
If you are reading this, get a life!
Кон врв
KINGDAVID Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Solomon's father

Регистриран: 09.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9420
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KINGDAVID Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2010 во 00:50

 
  Ke go ziveam ovoj den kako da mi e posleden.

 A ako ne e, ke padnam na kolena i ke mu se zablagodaram na Gospod.
Кон врв
Omar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Too young to die...

Регистриран: 22.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 12633
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Omar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2010 во 01:10
Да знам дека утре ми е последен ден.... тагаХммм...размислување Ќе ги тргнам од пат сите што ми пречат.... После тоа ќе одам и еднаш како што треба ќе се најадам без страв дека било калорично или не... И од се ќе пробам... Ќе се опијанам, ќе земам кола и ќе лудувам низ град.... Ќе обезбедам пари за фамилијата... Ќе направам една снимка од мене краткометражна колку да не речат не си зедов збогум... И после тоа, би отишол некаде во дискотека и би почастил цела дискотека да пијаат за мене.... И би требало сето ова време (додека го праам ова погоре) да поминале 20 часа некаде.... И останатите 3 часа... Би ги измувал сите што ми се свиѓаат милум силум... И последниот час... Ќе отидам на омиленото место и таму ќе си чекам... Да си заминам... ГОре... изненадување







Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2010 во 10:01
Ke se naredam so bombi i ke pobaram avtogram od nekoj od nasive politicari, a on ke se cudi oti taka pokvareno se smeskam ѓавол
Кон врв
mimicria Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
magnet za defekti

Регистриран: 27.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3444
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mimicria Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2010 во 10:08
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

... ednostavno e ... ke cekam da pomine , posto celo vreme ke me sledi znaenjeto deka od utre nema da postojam .....
 
дадада
Dajem ti verse i note, sve moje sarene perle na dar, jos te mogu pjesmom kupiti, lukavo i slatkorjecivo, jos uvjek mogu ti podvaliti ljubav...
Кон врв
Wladimir Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 29.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Wladimir Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јуни.2010 во 14:35
Ќе ги поканам на ручек најблиските :
Ќе ги благословам добрите Ќе ги укорам грешните и Ќе се упатам кон планината ќе се искачам на некој врв со убава панорама и ќе чекам да отпатувам.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2010 во 09:00
кога си веќе на гости,еден колач помалку или повеќе за денот потоа ...е ништо.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2010 во 15:05
crveno vino i cigaraсреќа
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2010 во 20:01
Ќе се логирам на форум да се поздравам .смеење
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2010 во 23:06
...се она што го правам вообичаено најверојатно...
Убав ми е животот и онака...

Само плус ќе купам убава долна облека, ќе пијам кафе со мајка ми, ќе имам секс со секого и секаде (ај Бог нека ми прости) и најверојатно ќе покажам среден прст горе во небо и -капут. Тоа би било тоа.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 353637
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.