IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Кога би имале само уште еден ден...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кога би имале само уште еден ден...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 37>
Автор
Порака
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 11:52
EH...KOGA BI ZNAELE KOGA E TOJ DEN....тага
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 12:29
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Bi gi potrosila site pari,ke iskrsam se u stan da mi mine besot i ke rascistam neso so dve licnosti.......
ama za zal ne znaeme koga doaga toj posleden den
Еееех, внуче мое, да знае дедо кога ќе умре, со сите баби во селото ќе исфлертува!

 

 

a,zosto i sega toa ne go storis?
ТАКА ДЕДО МИ ВЕЛЕШЕ, НЕ ЈАС. АМА УМРЕ КУТРИОТ, БЕЗ ДА БИДЕ ИЗВЕСТЕН ДЕКА СЛЕДНИОТ ДЕН НЕМА ДА ГО ДОЧЕКА...

 

 

 

 

 

OVA NOSI SVOJA POENTA U SEBE,JA ZNAES?


не чекај го последниот ден (што можеш денес не оставај за утре).
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 13:55
Аман бе сега и вие уште еден ден....
Живеј те си го животот и вежбај те си....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 16:55
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Bi gi potrosila site pari,ke iskrsam se u stan da mi mine besot i ke rascistam neso so dve licnosti.......
ama za zal ne znaeme koga doaga toj posleden den
Еееех, внуче мое, да знае дедо кога ќе умре, со сите баби во селото ќе исфлертува!

 

 

a,zosto i sega toa ne go storis?
ТАКА ДЕДО МИ ВЕЛЕШЕ, НЕ ЈАС. АМА УМРЕ КУТРИОТ, БЕЗ ДА БИДЕ ИЗВЕСТЕН ДЕКА СЛЕДНИОТ ДЕН НЕМА ДА ГО ДОЧЕКА...

 

 

 

 

 

OVA NOSI SVOJA POENTA U SEBE,JA ZNAES?


не чекај го последниот ден (што можеш денес не оставај за утре).
 
 
da tocno zatoa sto ne znaes koga ke dojde
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 17:16
Ќе ги правам вообичаените секојдневни работи, бидејќи го живеам секој ден како да ми е последен
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2008 во 17:49
Ke im pobaram na site onie, kon koj sum sum se vozdrzuval od x ili y pricini do sega i normalno deka ke ukazam deka dokolku ne mi dae, ke me ima na dusa 
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 05:14
.....apsolutno nisto ne bi promenila.....ne od pricini sto ne sakam.....tuku ednostavno nemas vreme za da napravis ili da ispravis nesto.....eden den e mnogu malku......samo 24 casa.....bi go izzhiveala isto kako i prthodniot.....i sekako bi se zboguvala so vas, dragi moi forumski prijateli.....
...have you already tried, the brand new fragrance..."The Desirable"...by "sweet poison" Moira...
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2008 во 14:19
Да знам дека ќе умрам ќе ми се уништи цел ден, ќе бидам најнерасположена, најисплашена и нема да кажам никому дека ќе умрам, би им напишала писма до сите што ги сакам за да ги добијат откако ќе умрам, да им кажам колку сум благодарна за се што сториле за мене.
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 04:12
прво ќе си ги мама тато бато еми другар ми другарка ми неколкуве мили пријателки и евентуално ако имам некоја љубов тогаш
ке ми кажам дека многу многу најмногу од се ги сакам, дека им посакувам се се најубаво
ке им побарам прошка за се што сум им згрешила некогаш
и ќе им кажам да не ме жалат зошто и онака животот не ми е лесен....
и потоа откако ќе си кажеме се што имаме ќе си останам да ги гледам додека можам....
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 08:48
Ke se zaljubam za da ima koj da me drzi za raka dur slatko tonam
Кон врв
doriangray Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Опсесивен компулсивец

Регистриран: 03.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1460
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај doriangray Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 11:03
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

не чекај го последниот ден (што можеш денес не оставај за утре).


Originally posted by OUST OUST напиша:

Ќе ги правам вообичаените секојдневни работи, бидејќи го живеам секој ден како да ми е последен
Couldn't agree more намигнување.
Don't tell me what to do 'cause I'll never be uptight like you.
Don't look at me that way 'cause I ain't never gonna change.
And if you're talking about my life you're only wasting your own time!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 11:05
Sve sto e zensko neka se pazi od mene...baska nema ni da pazam...
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 12:44
sega nisto...ke cekam pasivno toj den da odmine
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 13:38
ЌЕ ГИ ВИКНАМ ЗАГОР И ЗБУНЕТ И ЌЕ ПИЕМЕ ЦЕЛА НЕДЕЛА, А ЦЕЦА ЌЕ НИ ИГРА НА МАСА.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1718192021 37>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.