IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - McLaren Fan Club
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

McLaren Fan Club

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 9>
Автор
Порака
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 21:11
Ghost.. celo vreme sum tuka i temi vi otvarav sto sakate poveke vie od Mclaren osven prst vo usta!
 
martin_mk primetiv i jas na presot , se podsmevase Alonso, ima i  zosto, neli намигнување
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 21:16
е ако де, нека ви е честита титула, и така и да ја земевме цела година ќе зборевте како нечесно и нефер било. Ете кај вас отиде, правдата е задоволена нели? намигнувањенамигнувањенамигнување Како и да е, Мекларен никогаш не бил лузерски тим, а тоа го покажа и годинава со тоа што цела година доминираше и им двааше на знаење на сите дека не смее да се игра со нив. Здравје наредна година Хамилтон ќе има повеќе искуство, па ќе одиме на титула. Поздрав до сите навивачи на Мекларен...
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 21:22
Abe zdravje veke vikate 8 godini....sto zdravje ke bese toa auuuuu....
I dogodina pak ke vikate zdravje...
Deka dominiral podliot tim McLaren toa ne se sl*gam!!!Ne dokazaa koga bese najpotrebno
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 02:24
па колку што се сеќавам последниве две сезони ни вие не бевте нешто добри намигнување Алонсо два пати по ред му зема мерка на вашиот woow Шумахер газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење И погледнете ја историјата наназад, па ќе видите дали Меклраен се подли намигнувањенамигнување Нема потреба да плукате по Мекларен, радувајте се за Ферари пошто може да ви се врати како бумеранг намигнување
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 14:30
Navivam za vozac ne za tim ama idnata godina McLaren kje bidat vidno oslabeni, taka da ocekuvam uste edna titula za Kimi!
Кон врв
VkusiMe_M Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 515
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VkusiMe_M Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 15:51
Jas sum fan na ferari .. megutoa ovaa sezona bev premnogu iznenaden od timot na mercedes so aferata pa i posledniov trening so 2 seta gumi Hamilton vozese a beshe kaznet samo so smeshni 15 000 Evra.
No da go ostavime toa na strana... ovaa sezona mercedes go nemashe timskiot duh i tuka treba da se bara prichinata zoshto nemaat titula ovaa sezona ... inaku bolidite tuka bea so ferari ... a Kimi zalsuzeno stana svetski prvak taka da i covekot imase najvekje pobedi sezonava za razlika od hamilton koj imase dosta uspeshni plasmani na podium no toa e toa vazno izgledavme edna odlcihna i mnogu interesna sezona da posakame i slednata da e takva.
Itn...
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 19:48
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

па колку што се сеќавам последниве две сезони ни вие не бевте нешто добри намигнување Алонсо два пати по ред му зема мерка на вашиот woow Шумахер газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење И погледнете ја историјата наназад, па ќе видите дали Меклраен се подли намигнувањенамигнување Нема потреба да плукате по Мекларен, радувајте се за Ферари пошто може да ви се врати како бумеранг намигнување

Ako jas dobro se sekavam vo poslednive 8 godini Ferrari osvii 6 tituli vo konstruktori i 6 vo piloti, dodeka pacerskiot tim na McLaren na celo so kopukot Denis ostana samo da sonuvaat vakvo nesto. Za Alonso sekoja cest...no cicko Ron ispadna neviden kopuk forsirajki debitant a ne dvokraten Sampion
Najgolem krivec e RON DENIS
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 19:56
LELE Sto procitav!!!!
Ne mi se veruva PACERITE McLaren podnele zalba!!!
Baraat diskvalifikacija na BMW i Wiliams!!!!

NE MI SE VERUVA.... OVOJ RON E ZA VO BARDOVCI!!!!..ako primat takov tezok slucaj

Alooo McLaren dali ste normalniiiiiii
Apel do fanovite na McLaren da se otkazat od McLaren i da dojdat vo nasiot tabor ( Ferrari )
Jas licno ke im dadam pocesno mesto vo nasiot fun klub
Кон врв
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 20:02
Hahaha, duri Alonso im se podsmeva na McLaren za zalbata, veli ako Hamilton taka zeme titula, ke ja krie glavata vo sram
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 16:44
I za podsemvanje e .FIA go kaza nejziniot konecen odgovor , se e vo red so bolidite!Ama RON debilniot ne moze da se sozemi od sokot , pa pocna da bara vo vodata dupka.Kolku e smesen i mizeren.Kolku ncist TIM ne sum videla do sega a slednata godina NIKADE KE GI NEMA голема%20насмевкаkako i pred hodnite godini sto gi nemase голема%20насмевка
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 21:28
Originally posted by MisIcA, MisIcA, напиша:

I za podsemvanje e .FIA go kaza nejziniot konecen odgovor , se e vo red so bolidite!Ama RON debilniot ne moze da se sozemi od sokot , pa pocna da bara vo vodata dupka.Kolku e smesen i mizeren.Kolku ncist TIM ne sum videla do sega a slednata godina NIKADE KE GI NEMA голема%20насмевкаkako i pred hodnite godini sto gi nemase голема%20насмевка

Abe DEBIL si e Debil .... ne se nerviraj koleske!!!!
Mnogu mi e simpaticen koga place, i bara krivica na drugo mesto....Neka si ja cukne tikvata deka dadoa grdni pari za 2kratnio Sampion ALONSO a go tretiraa kako podprosecen pilot. E toa vo Ferrari ne go pravat. Sampionite gi cuvaat kako ikoni
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 22:53
извини али тој шампион е на трето место годинава и тоа токму позади Хамилтон, и немој да ми кажеш дека демек не добил соодветен третман, кога и самиот Мекларен даде грдни пари за да си поигрува со вакви теаории намигнување Живи глупости се изнесуваат тука, а ниеден факт, јебеш га газење%20од%20смеење Според мене Алонсо никогаш не залужувал статус НАД другиот колега пилот намигнувањенамигнување
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
MisIcA, Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The first MISS suspended

Регистриран: 01.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1089
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIcA, Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 23:52
Ghost  се читаш што пишуваш ?? Единствен си со вакви коментари!
атеист да бидеш е слично како да си далтонист
а цел живот да пишуваш и зборуваш
за боите...(модератор аџија)
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Октомври.2007 во 23:56
па??? јас сум секогаш уникатен, моментално тука се повеќе за ферари, кои патем речено морам да напоменам дека 90% нигде цела сезона ги немаше, а сега нашле да зборат реченици од типот, кај сте бе нигде ве снема, ја сваќаш иронијата нели намигнувањенамигнувањегазење%20од%20смеење А разлика од другите, јас сум за Мекларен, и сум тука, и имам доблест да му честитам титула на Раиконен, која целосно си ја заслужи, немам зборови кон него. А тоа единствен си со вакви коментари, па баш ме интересира какви се тоа коментари намигнувањенамигнување Јас ги гледам како сосема обични и страствени кон својот тим намигнување

Изменето од Ghost - 23.Октомври.2007 во 23:58
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.