IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - McLaren Fan Club
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

McLaren Fan Club

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
Автор
Порака
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 01:29
maja..

hmm...pa mislam deka moze da napravam isklucok, ke najdam kapce sto e na pola podeleno...pola McLaren, pola Renault...moze takaTongue?


Изменето од martin_mk - 10.Декември.2006 во 01:30
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 12:47
Zosto da ne martin, moze :)
Кон врв
veni vidi vici Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 554
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај veni vidi vici Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2006 во 22:01
Ovie novi modeli se ili????
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 14:18
Novi se vajda, ama kakvi se nemam zborovi woww
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 15:54
da si imame pari da si kupime po edna:)
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Декември.2006 во 16:18
Originally posted by Emus Emus напиша:

da si imame pari da si kupime po edna:)
Nema da e loso neli :))Mene mi zavrtea pamet :)))
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Декември.2006 во 10:28
Na fanovite na McLaren klubov im ja cestitam Novata Godina so zelba ovaa godina McLaren da ja osvoi titulata.:)
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2007 во 22:55
Hamilton_Alonso
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2007 во 13:28
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 00:14
напред мекларен, а заедно со него и алонсо и хамилтон.... Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 23:37
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2007 во 17:23
Алонсо: "Никогаш не сум кажал ништо за бојата"

Актуелниот шампион Фернандо Алонсо го обвини печатот за фокусирање на неговата изјава дека најмногу на новиот болид на Мекларен му се допаѓа бојата. Алонсо вели дека на МП4/22 болидот има уште работа, но вели дека не изјавил дека болидот е "катастрофа".

"Малку лошо ме интерпретираа и медиумите не се однесуваат професионално кон моите мислења. Работите одат добро, но и Ферари се доста брзи", вели Алонсо.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2007 во 15:52
ВО БАХРЕИН ЗАВРШИ ВАЖНИОТ ТРИДНЕВЕН ФОРМУЛА 1 ТЕСТ

Мекларен ги покажа "забите", Спид останува во Ф1

Тимот на Мекларен Мерцедес доминираше на последниот трет ден тестирање во Бахреин откако Фернандо Алонсо го предводеше својот клупски колега Луис Хамилтон. 25-годишниот двократен актуелен шампион имаше најдобар круг од 1:20.994 победувајќи го помладиот колега Хамилтон за една десетинка од секундата.

Сепак, имаше загриженост за постојаноста на новиот МП4/22 болид во попладневната сесија, кога Алонсо остана на патеката поради протекување на масло, а на Хамилтон според извештаите му се случи откажување на моторот. По тестот Алонсо изјави дека тимот е задоволен од тестирањето оваа недела во кое тестираа серија нови системи за топло време.

Ферари повторно беа најблиски конк*ренти на Мекларен, налик на прогнозите на повеќето Ф1 експерти за новата сезона. Фелипе Маса беше трет, Кими Раиконен четврти, додека тимот работеше на симулација на трка.

Хеики Ковалаинен беше петти за Рено по тест без проблеми, а Хонда конечно покажаа малку брзина со шестото и седмото место на Рубенс Баричело, односно Џенсон Батон. И за Ред Бул имаше малку оптимизам со осмото место на Дејвид Култхард.


Ova e McLaren so Alonso i Hamilton.BRAVO

Изменето од maja - 26.Февруари.2007 во 15:52
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2007 во 09:05
На Фановите на Мекларен  Big%20smile !!
 
Успешна сезона !! И две шампионски титули Big%20smile!!
 
Не знам дали е ок да се коментира само после една трка ,ама впечатокот што се наметнува после неа би бил....
 
Стабилен но сепак по спор болид од оној на Ферари . Но како што реков....многу е рано
 
Честито 2 места на подиумот на стартот !!Smile
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.