IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Формула 1 и Мото грандпри
  Активни теми Активни теми RSS - McLaren Fan Club
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

McLaren Fan Club

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 00:53
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 20:55
Originally posted by Maro Maro напиша:лелеееее, абе стварно ружно изгледал во црвено, а ја па не им верував ц ц ц ц  Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 20:55
Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

OOOO pa i duhceto bilo za McLaren!!!! hmmmm


разбира се Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Maro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 11.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Maro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2006 во 23:51
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

OOOO pa i duhceto bilo za McLaren!!!! hmmmm


разбира се Big%20smileBig%20smileBig%20smile

А со кими што ќе правиш...? Ќе навиваш за него?
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 12:06
Kolku e grd Kimi vo crveno :(((((
Ama ovde za fanovi na McLaren ili vie seushte ne mozete da go prezalite Kimi, pa toj nisto ne donese za McLaren so negovite malorozni istapi.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 13:20

Како и да е дали монтажа или не сепак црвената боја не му прилега на „жолтиот„ финец.

Зарем амстел жалиш за некој кој на McLaren не му донесе ништо

Изменето од maja - 05.Декември.2006 во 13:48
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 14:32
Originally posted by Maro Maro напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by veni vidi vici veni vidi vici напиша:

OOOO pa i duhceto bilo za McLaren!!!! hmmmm


разбира се Big%20smileBig%20smileBig%20smile

А со кими што ќе правиш...? Ќе навиваш за него?


не, тој е сега во спротивниот табор, постојано слушам јас сум за возач а не за тим, некако не ми иде мене тоа Big%20smileBig%20smileBig%20smile Значи ако сите бевме за Мика Хакинен порано, тоа значи дека Мекларен изгубил многу навивачи до сега и се преселил во таму не знам која лига беше Big%20smileBig%20smileBig%20smile Сега сум за Мекларен и Алонсо, лајф гоус он Big%20smileBig%20smileBig%20smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Декември.2006 во 15:19
Wow Gnost taka za ALONSO i McLaren :)
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 12:22
Thumbs%20UpTongue
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2006 во 12:24
Wow ostanav bez zdiv.. McLaren elegancija,brzina i mok vo 2007   
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 21:14
McLaren shop linkot koj ni go preporaca amstel se nadevam deka go razgledavte..Iskreno ima dobri stvarchinja, osobeno sega za podarok za Novogodishnite praznici...hmmmm vajda ke se seti nekoj na mene
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 21:17
Podarok da
Кон врв
martin_mk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Април.2006
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 200
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај martin_mk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 21:20
Originally posted by maja maja напиша:

McLaren shop linkot koj ni go preporaca amstel se nadevam deka go razgledavte..Iskreno ima dobri stvarchinja, osobeno sega za podarok za Novogodishnite praznici...hmmmm vajda ke se seti nekoj na mene

Da beshe nesto od Renault mozda ke razmislev, ama sorry, McLaren ne ti kupuvam hahaLOL
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2006 во 21:22
Originally posted by martin_mk martin_mk напиша:


Originally posted by maja maja напиша:

McLaren shop linkot koj ni go preporaca amstel se nadevam deka go razgledavte..Iskreno ima dobri stvarchinja, osobeno sega za podarok za Novogodishnite praznici...hmmmm vajda ke se seti nekoj na mene
Da beshe nesto od Renault mozda ke razmislev, ama sorry, McLaren ne ti kupuvam hahaLOL
Kako edna zenska najaktivna na formula ke napraveshe isklucok, barem so toa sto sum so pola stapalo i vo klubot na RENAULT :))

Originally posted by amstel amstel напиша:

kapce nama da e losho NELI

Eve kavaler   
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.