IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Call of Duty 3
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Call of Duty 3

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
Автор
Порака
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Август.2007 во 16:42
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Call of Duty 4?!?!?!?!? Шефче, 3 уште ја нема за PC, а камоли да има трејлер за 4


4 ќе излезе во втората половина од 2007, и ќе ја има за сите next-gen конзоли... а 3 надевај се дека ќе ја има за РС голема%20насмевка
Кон врв
KIKO_ivanovski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

The good boy

Регистриран: 31.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KIKO_ivanovski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2008 во 07:19
Originally posted by Anarchy Anarchy напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Call of Duty 4?!?!?!?!? Шефче, 3 уште ја нема за PC, а камоли да има трејлер за 4


4 ќе излезе во втората половина од 2007, и ќе ја има за сите next-gen конзоли... а 3 надевај се дека ќе ја има за РС голема%20насмевка


E sega da znaes ja ima 3-trojkata i za pc.A ja ima i 4-четворката целосна.
SREKNA NOVA 2008 godina na site vo ovoj prekrasen forum
        POZDRAV
Кон врв
TIGAR Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)
ТИГАР

Регистриран: 06.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 81
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TIGAR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 09:08
Originally posted by KIKO_ivanovski KIKO_ivanovski напиша:

Originally posted by Anarchy Anarchy напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Call of Duty 4?!?!?!?!? Шефче, 3 уште ја нема за PC, а камоли да има трејлер за 4


4 ќе излезе во втората половина од 2007, и ќе ја има за сите next-gen конзоли... а 3 надевај се дека ќе ја има за РС голема%20насмевка


E sega da znaes ja ima 3-trojkata i za pc.A ja ima i 4-четворката целосна.
 
тоа е точно можете и двете да ги свалите прку торенти проверете тука http://btjunkie.org/
Happy new year
Be CarEfUl you don't now me
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.