IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал
  Активни теми Активни теми RSS - Македонската репрезентација
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Македонската репрезентација

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 333435
Автор
Порака
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2014 во 20:15
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 00:04
...neucestvoto na Mundijalot ni donese dobar plasman...nekolku meseci sme nekade okolu 72 mesto,ama slednite kvalifikacii seriozno ke ne turnat nad stotkata..normalno do prvenstvoto koga neigrajki ripame po 20-30 mesta podobri....
a i toa sto nema autsajderi kako nas pa da igrame radi rejting kako porano..sega veke i Andora ...i Bruneji..Papua.... i Slonova koska..i Svinki vrat i slicni,uste tolku ja dramatiziraat sostojbata so nasite...ricari li bea...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 00:13
Загор, аман не ги подрекувај, таман победивме некого.
Сме ги победиле Торе Леванте дури со 4 - 0, со букви четири спрема нула среќа
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 00:21
...aii,duri kade otisle da najdat nekogo raven na nas!.изненадување

Македонскиот тим, ..... ќе одигра контролен меч против третолигашот Торе Леванте.

..pa normalno Skendija ili Milano (ona kumanovskoto) ima reseto da ja napravat.голема насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Септември.2014 во 21:55
Туку Шпанија ко да не се со сите за светското и после него, можда имаме шанса за добар резултат од типот 2 - 0, секако за Шпанија.
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2014 во 23:50
Originally posted by zagor zagor напиша:

...neucestvoto na Mundijalot ni donese dobar plasman...nekolku meseci sme nekade okolu 72 mesto,ama slednite kvalifikacii seriozno ke ne turnat nad stotkata..normalno do prvenstvoto koga neigrajki ripame po 20-30 mesta podobri....
a i toa sto nema autsajderi kako nas pa da igrame radi rejting kako porano..sega veke i Andora ...i Bruneji..Papua.... i Slonova koska..i Svinki vrat i slicni,uste tolku ja dramatiziraat sostojbata so nasite...ricari li bea...Down
112 FYR Macedonia286-36

..sum gi precenil malku....za nekolku mesta.Ako utnese so LUKS ete toa ke bese jaka fora.

газење од смеењегазење од смеење

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2014 во 22:43
November 2014103
October 201499
September 2014112
August 201476
July 201474
June 201480
May 201480
April 201480
March 201482
February 201483
January 2014
...Ne znam zosto ama ova stvarno mi e smesno,koga nie ucestvuvame po pravilo pagjame na rang listata,koga ripame..togas drugite rabotat za nas.Ako ne ucestvuvame na prvenstvata garant ke bideme do 50 to mesto,vaka stotkata de ja sitnime de ja "tutkame".
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2015 во 20:41
Денес ја слушнав изјавата на претпоставувам некој член
од репрезентацијата.Ќе парафразирам,рече.
-Нема да дозволиме да изгубиме со голема разлика,
ќе дадеме се од себе овој меч да го завршиме достоинствено
на денот на нашата независност.
Ми ја уби желбата да ја гледам утакмицава,кога
во овој натпревар влегуваат без мотивација и дух да победат.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2015 во 00:05
na dobroto 104 mesto,nesto kako lani...posle Haiti,Angola,Ruanda....Zambija...Kongo,ama pred Kenija,Mali,....Belize,Lesoto...i normalno barem ovie 4 godini podobri od Sirija...Libija... Liban.

VERUVAJ VO SEBE!!!...VERUVAJ VO SEBE!!!.
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2015 во 22:14
ne,na 132 sme bile!... po Grinic.смеење
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2015 во 21:37
изненадување...ne be,Sirija i Libija i pokraj se bile pred nas!.Kako be,kade igraat ......ма ајде
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Октомври.2020 во 23:30
Ќе скршиме ли некој збор за победава? Да изиграваме малце форум., еуфорија.. :D шега на страна, свака ни част...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 333435
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,281 секунди.