IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Омилено јадење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Омилено јадење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 15:01
свинска глава
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 15:47
wow!! ne sum jadela svinska glava, bi probala
jazik vo sos, dobro podgotven of course, e ludnica
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 15:49
леле и тоа го јадев сеа наскоро.....неверојатно е имаш право....а за свинска глава имам мајстор така да......:))
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:15
Доста бе лиги ми потекоа LOLLOLLOLLOLLOL


Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:17
Како можете да јадете нечија главаShocked
Зар не ви е ни малку жал за тие две очиња што тажно ве гледаатShocked
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:27
еве ја се запека.. какви очиња???Confused
леле ма оти вака ми правиш ConfusedConfusedConfusedConfused

Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:29
Па на свињата очињата,и таа е душичка што ако е свињаAngry
Јади и од бутот или од ребрата,мораш ли главатаConfused
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Ноември.2006 во 16:35
Јас навистина не можам да те разберам понекогаш што се црвиш без врска..LOLLOLLOL какви очи јадење ма AngryAngryAngryAngry
Башка што мислиш што има во саламите???.. онака јадеш сендвич, а нечии очички плачат...CryCryCry
ај доста сега уста нема да отворам, секогаш ми правиш вака пред ручек AngryAngryAngry
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 08:54
Originally posted by babyy babyy напиша:

Па на свињата очињата,и таа е душичка што ако е свињаAngry
Јади и од бутот или од ребрата,мораш ли главатаConfused
 
LOLLOL ами ако носи и наочари ....LOL
 
да у ствари Tongue има повеке начини на припрема , на пример ,се затвора цела восад од  керамика се лепи капакот и долниот дел со леб и се става во фурна...,мене ми се допага еден од другите начини...се разварува до толку месото да се двои од коските ...се растура значи и во тава се реди се додава компир и триста други работи и се става да се потпече во фурна....значи ти ја јадеш ама она не те гледа Wink LOLLOL...
 
ако не си пробала верувајми мораш под итно....Smile
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:00
МММММ делфи и башка додаток од многу магдонос и црвено вино м м м...Остај ја бејби..јас ке ја викнам на ручек и ке ја накркам и после ке и кажам LOLLOLLOLLOLLOL
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:04
би сакал то да го гледам ,и пробам де  Big%20smile ,јас би и турил и око LOL 
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:04

значи ти ја јадеш ама она не те гледа Wink LOLLOL...

 

Dobro kaj ti tekna ova,me pukna od smeenjeLOLLOLLOLLOLLOLLOL

A omileno jadenje mi e sarma,od zelka,shtavel,lozov list...samo da e sarmaTongue
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:10
LOLLOL ме инспирираше babyy LOL
туку и јас сум љубител на сарми ...сите видови...можеби посебно на посните Smile
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Ноември.2006 во 09:33
Ц Ц Ц Ц само се врткам околу зелкана кога ке стаса да свиткам една сарма и со сласт изедам.. леле пак почнавте LOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL
сарми луда сум по нив, да можам и од тиквички би ја свиткала LOLLOLLOLLOL
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,422 секунди.