IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и колку ви смета минатото на партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и колку ви смета минатото на партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232425
Автор
Порака
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2012 во 18:48
Во денешната епизода од “Дали мојата девојка е ороспија?” ќе погледнеме една млада дама која имала 50 пениси во нејзината вагина во период од 2 месеци. По кажувањето на веста на нејзиното момче, таа изјави дека се чувствува “далечно” и смета дека тој треба да го надмине тоа.

Имав период во мојот живот, кога сакав многу да се забавувам. Притоа спиев со нешто повеќе од 50 мажи во краток временски период. Му кажав за тоа на мојот актуелен дечко после 11 месеци, минатата ноќ и сега тој е навистина далечен. Тој тврди дека спиел со 25 жени, па јас не гледам што е толку голема разликата. Јас не сум била со овие 50 момци додека сум била со него. Тој вели дека е загрижен дека ќе го изневерам, а не сум ни помислила да го изневерам до сега.

Јас сум навистина изненадена од негативноста во однос на ова. Јас сум привлечна жена која ги привлекува мажите. Ми се допаѓа да имам секс. Зошто е толку тешко за машкиот ум да разбере една жена, која знае што сака?

Совет: Епа спиј ти со уште педесет мажи и после чуди се зошто марулата веќе никој не ти ја сака
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2012 во 19:00
Zosto e loso zena mu da e vidovita? Ke imaat karanici za zeni so koi uste ne spielсреќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232425
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.