IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и колку ви смета минатото на партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и колку ви смета минатото на партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 25>
Автор
Порака
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали и колку ви смета минатото на партнерот?
    Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:21
Дали се распрашувате за минатото на партнерот и дали и што ви смета од истото?
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:22
Ne mi smeta i ne se rasprasuvam Wink
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:27
Zatoa e i MINATO...ostaveno zad nego.Ne mi smeta vo pogled ljubov seks maco men itn...., no sepak bi mi smetalo ako ima losi poroci.Togash ciao!
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:29
Originally posted by maja maja напиша:

Zatoa e i MINATO...ostaveno zad nego.Ne mi smeta vo pogled ljubov seks maco men itn...., no sepak bi mi smetalo ako ima losi poroci.Togash ciao!
 
на какви лоши пороци мислиш????
дрога,коцка....нешто во  тој смисол или????
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:29
Originally posted by maja maja напиша:

Zatoa e i MINATO...ostaveno zad nego.Ne mi smeta vo pogled ljubov seks maco men itn...., no sepak bi mi smetalo ako ima losi poroci.Togash ciao!


Koi toa losi poroci ???
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:30

Originally posted by babyy babyy напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Zatoa e i MINATO...ostaveno zad nego.Ne mi smeta vo pogled ljubov seks maco men itn...., no sepak bi mi smetalo ako ima losi poroci.Togash ciao!

 

на какви лоши пороци мислиш????

дрога,коцка....нешто во  тој смисол или????
Da na toa mislam.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 18:34
pa moze se kockal porano moze prestanal da se drogira ...zasto taka ?
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 19:11
Доколку сум сериозно заинтересиран за некоја и ми значи нормално дека ме интересира СЕ.

А дали ми смета, тоа зависи од конкретниот случај.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 22:08

Originally posted by nindza nindza напиша:

pa moze se kockal porano moze prestanal da se drogira ...zasto taka ?
Prestanal da se drogira, teshko ova!Malkumina izlegle od svetot na drogata.Ednas koga ke vleze civijata tesko izleguva osobeno koga stanuva zbor za drogata.Ke smrknuva od vreme navreme zosto e naviknat da zivee vo svet vo koj se e med oi mleko a cuvstvoto pod nejzino dejstvo go vozvisuva, zarem bi ziveela so nekoj koj nema svoj realen svet koj ne go gleda svetot so vistinski oci.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 22:11
aham ok
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 22:11
Ме интересира и ми значи и многу ми кажува со кого имам работа и како да се поставам...
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Октомври.2006 во 23:27
Ne premnogu, Dovolno mi e malku za da vidam so kogo sum.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 08:54
A be vie mozi da si kazzuvate deka ne ve interesira , arno ama coekot e ljubopitno zivotno (mame mu e*am na kolumbo LOL) , fakt e deka site gi interesira toa i deka groto vezi pukale ko ke razberat so kogo si imale rabota . Ne mozam jas da praam veza ako prethodno se ebavala so krstenoo i nekrsteno i do kaj so ke stasa . Kuce se zema so pedigre a kamo li zena . Fakt e deka navikite tesko umiraat site go znaeme toa . Ako nekoja menuvala mazi ko corapi ili beter , da ne znaes, ko ke doznaes ke si reces sam na sebe : Ej kolku sum glup ovaa so vakvi naviki eden den i mene ke me meni . Ako mislis deka ke ja menuvas promiskuitetnata zena se lazis , taa e takva i ne mozi da se menuva . Sto me donese do krajniot zaklucok , zasto site se zaintersirame za minatoto i pedigreto - luge sme , jebi ga Big%20smile

Изменето од hektor - 25.Октомври.2006 во 08:56
Кон врв
Tikvi4ka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tikvi4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Октомври.2006 во 12:20
moze minatoto ne tolku.. ali ako nekoj del od minatot prejde vo segasnost togas... abe me interesira.. normalno deka me interesira.. utre nekoja ke mi se pojavi na vrata so bebe v race... sakam da znam ali pa ne izigravam detektiv mamli (ili moze izigravam...)
I'm 2 smart 4 u
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,218 секунди.