IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Дали и колку ви смета минатото на партнерот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали и колку ви смета минатото на партнерот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 25>
Автор
Порака Обратен редослед
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Дали и колку ви смета минатото на партнерот?
    Испратена: 29.Октомври.2012 во 19:00
Zosto e loso zena mu da e vidovita? Ke imaat karanici za zeni so koi uste ne spielсреќа
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2012 во 18:48
Во денешната епизода од “Дали мојата девојка е ороспија?” ќе погледнеме една млада дама која имала 50 пениси во нејзината вагина во период од 2 месеци. По кажувањето на веста на нејзиното момче, таа изјави дека се чувствува “далечно” и смета дека тој треба да го надмине тоа.

Имав период во мојот живот, кога сакав многу да се забавувам. Притоа спиев со нешто повеќе од 50 мажи во краток временски период. Му кажав за тоа на мојот актуелен дечко после 11 месеци, минатата ноќ и сега тој е навистина далечен. Тој тврди дека спиел со 25 жени, па јас не гледам што е толку голема разликата. Јас не сум била со овие 50 момци додека сум била со него. Тој вели дека е загрижен дека ќе го изневерам, а не сум ни помислила да го изневерам до сега.

Јас сум навистина изненадена од негативноста во однос на ова. Јас сум привлечна жена која ги привлекува мажите. Ми се допаѓа да имам секс. Зошто е толку тешко за машкиот ум да разбере една жена, која знае што сака?

Совет: Епа спиј ти со уште педесет мажи и после чуди се зошто марулата веќе никој не ти ја сака
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2012 во 18:42
Тој гласно прдна, а таа не ги ни подигна очите од книгата која ја читаше. Значи не му е прв пат среќа
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21942
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2012 во 09:34
Pred svadba:
-Duso pred da se zememe sakam da ti gi kazam site moi "grevovi"
-Pa pred edna nedela mi gi kaza
-Ama sega imam novi љубов
Кон врв
Messenger Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор

Vo ovoj svet, no ne od ovoj svet

Регистриран: 21.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18208
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Messenger Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 06:29
Truth needs no laws to support it. Throughout history only lies and liars have resorted to the courts to enforce adherence to dogma.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 01:31
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

 Аман бе па и ти....  цело село не и најде мана, ти сега...

во два збора кажано: ми смета... МНОГУтрепкање

Ами пак ти ... добро че си истражиш на то поле пред да почнит да ти сметат голема насмевка
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Април.2012 во 23:52
Ми било важно порано...со тек на време ми стана јасно дека минатото нема да се промени и треба да гледаме иднината да ни е подобра. Какво било - поминало. Не ме интересира воопшто, не се распрашувам ниту ќе се спуштам на тоа ниво после толку времесреќа
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 19:47
Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:


Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Не ми смета тоа колку женски имал што правел во минатото....сепак треба да гледаме да создадеме подобра иднина...
е сега да не е некој манијак или сериски убиец предходно замисленост
se soglasuvam so Myсреќа


И јас се согласувам со My Way....Но да не заборавиме дека клуч кој отвара повеќе брави е одличен клуч. Ако исти брави се отвараат со различни клучеви тогаш бравата не чини.





‎"Всички мъже са еднакви"
-Ами... не трябваше да пробваш с всички
И бричот падна на колена пред зборот:

Те преколкувам кажи како да се наострам како тебе,сакам да колам без да пуштам крв
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 16:26
Originally posted by ANITA11 ANITA11 напиша:


Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Не ми смета тоа колку женски имал што правел во минатото....сепак треба да гледаме да создадеме подобра иднина...
е сега да не е некој манијак или сериски убиец предходно замисленост
se soglasuvam so Myсреќа


И јас се согласувам со My Way....Но да не заборавиме дека клуч кој отвара повеќе брави е одличен клуч. Ако исти брави се отвараат со различни клучеви тогаш бравата не чини.

[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 15:19
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Не ми смета тоа колку женски имал што правел во минатото....сепак треба да гледаме да создадеме подобра иднина...
е сега да не е некој манијак или сериски убиец предходно замисленост
se soglasuvam so Myсреќа
Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 14:51
Ne e glupost da prostish(zoshto chovechki e da zgreshish), naprotiv! Glupavo e koga ne sakame da prostime!"Greshkite" mozhat da mi zasmetat ako se povtoruvaat...no i za toa ima lek...

"Ajde da go vidam toj "mazh"", shto ne zgreshil???

... koj mozhe da go frli "kamenot"?

Изменето од viktorija123 - 22.Март.2011 во 14:54
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 13:47
Јас не прашувам, а и не ме интересира.
Малку лудо звучи можеби, ама така е.

Има една вистина а тоа е дека не е се за ушите на партнерот.... а тоа не значи дека имаш некој проблем со совеста или минатотонамигнување. Некои работи тој едноставно не сака да ги слушне, иако го голицкаат и ги прашува, и тврди дека сака да знае....

И уште нешто, во врска со чесноста што се спомна....јас баш би се плашела од луѓе кои се онака модели на невиност и чесност...којзнае што таму се крие под тепихот намигнување Никогаш не можете да бидете сигурни, без разлика зошто и како се случило тоа нешто, зошто мотивите и околностите се нели важни намигнување .....Затоа подобро да не прашувате, да не ве боли глава за џабе голема%20насмевка


Изменето од Kali - 22.Март.2011 во 13:49
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 11:35
Во некое село се оженил некој фраер... Си напраел свадба, па прва брачна ноќ...знаете... како што си следуванамигнување.. и другиот ден еве ти го в кафана. Идат другарите негови:
х:-Кај си бе?
тој:-Еве бе, шо прајте?
х:-Арни... ти шо прајш?
тој:-Арен бе и јас...
х:-Како си помина со невестата... вчера вечера... ти се бендиса???
тој-Абе... онака... што знам ... не е нешто посебно в кревет...
другариве видно налутени-изненадување Аман бе па и ти....  цело село не и најде мана, ти сега...

во два збора кажано: ми смета... МНОГУтрепкање
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2011 во 09:28
Не ми смета тоа колку женски имал што правел во минатото....сепак треба да гледаме да создадеме подобра иднина...
е сега да не е некој манијак или сериски убиец предходно замисленост

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.