IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Tретирање на женската невиност во денешно
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Tретирање на женската невиност во денешно

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9101112>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 13:23
Ako ne e nevina i nema deca, ja toa osuduvam zosta glavnata cel na seksot e pravenje deca
Кон врв
BlackKnight Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BlackKnight Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 00:21
Da! No ne i kaj ludjeto.....Sepak posle prodolzuvanje na lozata seksot dobiva poubava dimenzija od "samo" pravenjeto na deca......
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 01:05
..ДА,СЕ ПРАВЕЛО РЕМОНТ НА ХИРУГИЈА!ПОСЛЕ БИЛА КАКО НОВА...
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јули.2009 во 03:45
ima takvi denes?
Ако го победиш моментот ти си најсилниот човек на светот
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 09:56
so woodoo magija...
Incredible Blue
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 11:50
Боц... со иглата меѓу нозете.

Онтопик: деца од 15 години губат невиност денес, не па девојка да ти биде невина.
Барајте ги таквите во Лешочки Манастир, ама добро, тие и онака нема да ви дадат...
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 11:54
pametno devojce...
Incredible Blue
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:06
од се на светов има....
споредбата што ја правев и порано
 
првата гарантирам дека е невина, а оваа вторава си е ѕвездичка (од оние „теткине“ после 12 навечер) ....па сеа вие бирајте....

Невина - да , не е на одмет, ама да е единствен услов тоа е швркнато малце....малце фазла....



Тоа што вика Тиги, на 15 едвај ги има, а не понатаму....

Убаво е бе, мала предност....
не е исто да купиш нова кола од салон со 000.000 километри и да купиш половно од автопазар со непознат број сопственици и 200 000 плазење
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:10
Не се лажи волксваген...неатрактивните девојки и тоа како можат да имаат богат љубовен живот....физичката убавина не е најпресудна во љубовниот живот...иако мажите нема да го признаат тоасреќа
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:13
Originally posted by Kali Kali напиша:

Не се лажи волксваген...неатрактивните девојки и тоа како можат да имаат богат љубовен живот....физичката убавина не е најпресудна во љубовниот живот...иако мажите нема да го признаат тоасреќа
Јас убаво знам за тоа нешто... прајме муабет за општ случај...инаку кај онаква ругоба као таа што ја постирав првата нема никад да се работи за љубовен живот туку за празнење на „она“...

Ја знам не еден таков „габор“ што е по „спортот“ и има барем едно 50 души до сега што му се има пикнато в кревет.... не се работи за љубов тука....


Изменето од volkswagen - 10.Октомври.2010 во 12:15
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:14
Zosto da ne go priznaeme?
Bi bilo glupo site da ja cekame... sto znam, da receme "Andzelina Dzoli" u zivotov, isto ko vie "Bred Tip"...

Sekoja zena si ima svoja ubavina, kako fizicka, taka i vnatresna...
Incredible Blue
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:20
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Јас убаво знам за тоа нешто... прајме муабет за општ случај... инаку кај онаква ругоба као таа што ја постирав првата нема никад да се работи за љубовен живот туку за празнење на „она“


Неее.... има наоколу многу такви случаи на таква неубава жена, или стара жена, а згоден маж, или млад... што се во врска, брак од повеќе години- и се баш успешни како парови среќа



Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:24
Originally posted by Kali Kali напиша:

Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

Јас убаво знам за тоа нешто... прајме муабет за општ случај... инаку кај онаква ругоба као таа што ја постирав првата нема никад да се работи за љубовен живот туку за празнење на „она“


Неее.... има наоколу многу такви случаи на таква неубава жена, или стара жена, а згоден маж, или млад... што се во врска, брак од повеќе години- и се баш успешни како парови среќа



изненадување блазеси му..... и добро зар ти стварно мислиш дека се од љубов заедно? Или се чори, или глупи или гледаат некоја корист... изненадување
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 12:25
madzii, Folki, madzii...
Incredible Blue
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 9101112>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,313 секунди.