IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Убави МОМЦИ наспроти убави МАЖИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Убави МОМЦИ наспроти убави МАЖИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 15>
Автор
Порака
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2007 во 23:00
Originally posted by KUKOC7 KUKOC7 напиша:

e kako ne!!! ni edna zenska veke ne saka tolku da slusa!pa da se vljubi od zborenje
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Ubav maz so prazna glava ne vredi ni pet pari.....Mazot se vljubuva vo zenata gledajki go a zenata vo mazaot slusajki go!големо%20гушкање
A sto sakaat zenskite Kukoc ? Aj kazi mi bas me interesira?чекање
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2007 во 07:01
... so slika ne se zivee, so chovek na mesto se zivee...


...inache i mazot se vljubuva vo zenata slushajki ja, poshto gledajki ja bi mozelo samo u sluchaj ako se gluvonemi i dvajcata...


...smart is sexy...голема%20насмевка
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2007 во 22:31
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

... so slika ne se zivee, so chovek na mesto se zivee...


...inache i mazot se vljubuva vo zenata slushajki ja, poshto gledajki ja bi mozelo samo u sluchaj ako se gluvonemi i dvajcata...


...smart is sexy...голема%20насмевка
 
....no baby.... голема%20насмевка
 
Za pogolemiot del od maskata populacija glaven sudija e okoto .... a nie zenite pagjame na ubavi zborovi....taka ili ne????
 
....is's a fact .........намигнувањенамигнување
 
Кон врв
Цаци Галапчарот Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Локација: Byelorussian SSR
Статус: Офлајн
Поени: 955
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Цаци Галапчарот Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 00:03
Ja sm lep momak.
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Декември.2007 во 16:25
Zosto ne sum sigurna kako izgleda nezna-mazestvena faca ke napravam sporedba: mazestvena - Silvester Stalone, nezna- Brad Pit
Definitivno nezna
 
ako gi utnav popravete me
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 00:28
Ма каков Бред Пит, ако сакам бебиња-ќе појдам во јасли. Ако сакам Рамбо фаца-ќе посетам поправителен дом или затвор...
 
Црни очи, црна коса, мажествени црти, да мириса на некоја мешавина од скап парфем и никотин (ама второво малку), и така брада од 3 дена, уз то да има манири, да е господин, да е попаметен од мене, ТО, ТО ТО ЈЕ ТОљубов


Изменето од maria_magdalena - 10.Декември.2007 во 00:29
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Декември.2007 во 01:34
..ja bi za mene eden  Collin Farel голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Декември.2007 во 05:16

...jas mislam deka tochno e deka zenite se podeleni bash na tie dva tipa zeni koi gi privlekuvaat dvata tipa na mashki crti na liceto...tie sto se poveketo de zeni sakat mili-bebushkasti faci...dodeka drugiot del od zenite sakaat pogrubi mashki crti na liceto so pogoema izrazena vilica obichno se toa zeni koi se visoki po rast neverojatno intelegentni i strashno tvrdoglavi-onie za koi sto vikaat deka se plashat mazite da im prijdat...голема%20насмевка

...megutoa ke kazam neshto drugo...opshto za ubavinata nadvoreshna poshto postoi i vnatreshna(koja e daleku pobitna) a toa e deka ubavinata na liceto e definicijata za dravjeto znachi pravilno rasporedeni crti na liceto-znachat harmonija vo zdravjeto na osobata-toa e toa sto gi privlekue zenive i so pravo poshto u krvta im je da obezbedat sto pokvalitetni pokolenija(dominantni osobini)...isto kao koa ribite se parat...sto biraat najdominanten mazjak...sto ke gi oplodi...трепкањетрепкањетрепкање

...koa sme vishe kaj ribite...me nerviraat poshto se ebat u vodaизненадување...i vishe od cheshma dugachko vreme ne pijam voda...e toa...газење%20од%20смеењеплазење


Изменето од anastea - 10.Декември.2008 во 21:04
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Декември.2007 во 18:30
дечко ми има baby face ама пак е мажествен, значи може комбинација од двете што сакате повеќе од тоа, барајте си вакви и секако сте задоволни
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
CONTESSA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1620
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CONTESSA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 07:36
najubaviot maz nekoj dovolno sexy da me natera da se ligavam po nego cela vecer da bide so istancen humor a sepak dovolno ozbilen da me cuva pazi i mazi i da go ima naj sexy gaze na svet.toa e mojot Mr. I do
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Декември.2007 во 23:13
maaaaz nekoj kako johnny depp, silen taka so ubavi race, mazestven...
moze i nekoj so baby face kako na primer leonardo di caprio, dovolno e mazestven iako ima takvo lice...

Изменето од IQ - 24.Декември.2007 во 23:14
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 13:08
a be Johnny Deep nema koj znae kolku mazestveno lice...bas e ...slatkicok
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 13:29
kako ma ne e mazestven so tie koski na liceto tebe ti lici na bayface??
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2007 во 13:31
pa da bas mi doagja da go stipkam po obrascinjata,( ova samo dokazuva deka se e relativno)
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.