IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Убави МОМЦИ наспроти убави МАЖИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Убави МОМЦИ наспроти убави МАЖИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
Автор
Порака
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2006 во 16:53
toa da
Don't drink and drive, just walk and fly
Кон врв
Синдарела Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Бањана Пепелашка

Регистриран: 06.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2604
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Синдарела Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Октомври.2006 во 16:09
iskreno sakam  i vakvi momci koi na prv pogled palat ...gorat!LOLLOLLOL
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Ноември.2006 во 12:38
jas sakam nekoj so ubavi oci i ubava nasmevka...a ubava nasmevka imaat samo tie sto ne pusat cigari a tie se nacionalna retkost vo denesninava... Big%20smile
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
Jelena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 151
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jelena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 03:43

Ne sakam baby face Tonguemomci...sto znam mozebi se bas cool ama ne me privlekuvaat.. SAKAM MAZ Angryso ostri crti...dlabok pogled......

Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 03:45
Originally posted by Jelena Jelena напиша:

Ne sakam baby face Tonguemomci...sto znam mozebi se bas cool ama ne me privlekuvaat.. SAKAM MAZ Angryso ostri crti...dlabok pogled......

е шо тие со слатки фаци не се мажи затебе ??? Confused
Кон врв
Jelena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 151
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Jelena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 04:52
 
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by Jelena Jelena напиша:

Ne sakam baby face Tonguemomci...sto znam mozebi se bas cool ama ne me privlekuvaat.. SAKAM MAZ Angryso ostri crti...dlabok pogled......

е шо тие со слатки фаци не се мажи затебе ??? Confused
 
Temata e MOMCI nasproti MAZI.....
Кон врв
bone Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bone is not dead

Регистриран: 23.Август.2006
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: -13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bone Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 05:19
Originally posted by Jelena Jelena напиша:

 
Originally posted by bone bone напиша:

Originally posted by Jelena Jelena напиша:

Ne sakam baby face Tonguemomci...sto znam mozebi se bas cool ama ne me privlekuvaat.. SAKAM MAZ Angryso ostri crti...dlabok pogled......

е шо тие со слатки фаци не се мажи затебе ??? Confused
 
Temata e MOMCI nasproti MAZI.....
 
 Confused шо си толку лошо???..одма ме искара... Cry
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Ноември.2006 во 09:26
Originally posted by plavusa plavusa напиша:

jas sakam nekoj so ubavi oci i ubava nasmevka...a ubava nasmevka imaat samo tie sto ne pusat cigari a tie se nacionalna retkost vo denesninava... Big%20smile
 
lele kolku slicen vkus imame:)))))
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Antoaneta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 292
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antoaneta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2006 во 16:59
Maz da maz i toa da go pocuvstvuvam ,a ne e vazno kako drugite go gledaat nego.Sekoj so svoeto! Wink
Кон врв
lagrima Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lagrima Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 00:06
More MAZ , maz i pol nakaj dva LOL LOL LOL , nesto babacko  ...... pa koga ke fati da osetam Embarrassed ,  a ne ova nezno baby face Wink.
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Декември.2006 во 13:22
Originally posted by Синдарела Синдарела напиша:

ДАЛИ ПРЕФЕРИРАТЕ БЕБЕШКО ЛИЦЕ ИЛИ ОНИЕ СО ПОГРУБИ ЦРТИ НА ЛИЦЕТО?
Дали сметате дека оние кои се помажествени на изглед се и такви по природа или изгледот лаже?
Кои мислите дека се подобри в кревет?
Или пак дали мислите дека оние со бебешка фаца се и понежни и посклони кон женската природа и повеќе се свртени кон светот на модата,гламурот и трачот?Smile


Јас мислам дека надворешниот изглед нема врска со внатрешниот и најчесто лаже..... Иначе и двете ги сакам... Тие со бебешко лице ми се по слатки и ми иде да ги изедам Big%20smile, а другиве ми се помаженствени и посекси.....
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 00:21
Ma kakva bebi faca, se znae, masko koga ke te fati da osetis, i race, i lice, oci, jaka brada.. sve be.. Tongue
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 00:39
жена ми мрази брада, не знам зошто?
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2006 во 00:43
Pogresno se izraziv, mislev na jaka vilica.. ne brada ko brada.. nekam ni ajs brada..
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.