IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Убави МОМЦИ наспроти убави МАЖИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Убави МОМЦИ наспроти убави МАЖИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131415
Автор
Порака
Valerija Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 97576
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Valerija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2013 во 19:02

  Ивица Симоновски е новиот Мистер на Македонија


Ивица Симоновски е прогласен за Мистер на Македонија на синоќешниот избор, што се одржа во скопската дискотека „Б2“.На церемонијата пред стотина гости, која беше во организација на модното студио „Црнокрак“ и магазинот „Фаци“, Симоновски триумфираше во конкуренција на деветмина момчиња, и ќе ја претставува Македонија на „Мистер Си Вордл 2013“.Новиот Мистер најави дека ќе се обиде да го повтори успехот на ланскиот Мистер Стефан Лошковски, кој во Перу го освои првото место на изборот на светско ниво.
Јакиот човек има само една слаба страна-жената што ја сака!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 131415
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.