IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Начини да го фатите партнерот како вара?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Начини да го фатите партнерот како вара?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 19:41
Не се замарам со следења испрашувања проверувања...
Следам интуиција -до сега не ме заебала,,
Осетам ли дека не ми штима нешто  ставам крај на време а после се се потврдувало за жал.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 20:03
haha nema da ja brkam za da vidam dali me vara ako imam somnezi ke sedam ko covek razgovaras ako vara stavam kraj na vrskata a ako ja fatam kaj me vara nisto ni na nea ni na toj nema da napravam ke se zavrtam kako sum vlegol i fatil taka ke si izlezam i kraj.. ke podnesam covecki a posle ona pak ke moli :D:D
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 20:06
поштено.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 20:13
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

поштено.
a vcera mi se desi toa ja bev u ohrid i zenska mi znae deka treba da se vratam denes vecer a ja porano si dojdov so motor i ne i kazav i idam u kafic sednuvam na astalce a ona karsi mene se muva so eden onaka koga zavrsija samo se pozz so nea si ispiv pivoto i si otidov denes ona dojde na vrata da se pomirime ali ne sum lud :D da se pomiram pak istoto da mi go pravi haha
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 20:17
Ma glavata u kofa ke i ja drzis dur preta i ako ne izdrzi bar pola minuta, znaci nekade po patot go izgubila zdivoot...so nekogoo...aha !...
Кон врв
n1k0La Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Ride To Live Live To Ride

Регистриран: 31.Јули.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 357
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај n1k0La Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 20:19
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Ma glavata u kofa ke i ja drzis dur preta i ako ne izdrzi bar pola minuta, znaci nekade po patot go izgubila zdivoot...so nekogoo...aha !...
hehe zbunet i tebe ne ti e lesno bez pamet hhh
Otvori Se Zezame ! Da Ne Vlezeme Sose Vrata!
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2008 во 19:55
Не би се замарала многу, ако се посомневам-ангажирам детективска агенција, а ако сомнежот се потврди...многу лошо за него, многу...не би му посакала тоа да се оствариголема%20насмевка.
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 23:10
nateraj go da progovori
голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 23:14
милом или силом-врзи го за стол голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 23:15
ni milom ni silom nego so luk

treba da si lukavголемо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 01:25
ЌЕ МУ ПОСТАВУВАШ НЕКОИ ГЛУПИ ПРАШАЊА...............АКО ВЕЌЕ МИСЛИШ ДЕКА ТЕ ВАРА...............МОЖЕ НА НЕКОЕ ЌЕ ПАДНЕ ПА САМ ЌЕ СИ КАЖЕ
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 11:42
..........a ne....... greska si............na prasanja ne se odgovara..............a nikako pak glupi da se postavuvaat.....
 
samo na delo da go fatis..............drugoto ne se vazi...............muabeti i ovoj rekol vaka taka...eden kup...............samo so svoj oci koga ke vidis najslatko e..............голема%20насмевка.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 11:51
нема потреба ни од ангажирање детективи ни од поставување глупи прашања ни од разно разни други глупирања........едноставно добрата вест брзо се шири ако не после првиот пат со неа/него онда после вториот пат ќе знаат многумина........само што можеби ти нема да бидеш прв/а што ќе дознае иако шансите ти се мали....тоа е недостаток на овој вековит природно-вештачки "синџир на преживување"
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2008 во 20:42
Ne bi go fatila za nisto ako vara...ma ne bi go ni doprela be

Изменето од fragola - 15.Август.2008 во 11:18
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 3456>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.