IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - што ќе направите ако го фатите партнерот на дело?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

што ќе направите ако го фатите партнерот на дело?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 29>
Автор
Порака
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: што ќе направите ако го фатите партнерот на дело?
    Испратена: 27.Август.2006 во 19:08
da vidam kako ke regirate jas ke mu cestitam zosto e podobar od mene posle ke go skrsam da ne faka kaj sto ne ostavil,

Изменето од Biba_G - 04.Декември.2008 во 00:05
GOSPOD IMA ,AMA NE ZA SEKOGO
PA TI VIDI
Кон врв
Korintian Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Korintian Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:14

Само би рекол едно фала за сите работи и извинете што ви пречам

Sexy Boy
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:22
Ke se svrtam i ke si otidam. Nema potreba da se kaze nisto.. osven da padnam u iskusenie da im ja zacukam po edna  
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
ivica5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivica5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:35
    Dana kazi kade ke bides da dojdam za da se tesime zaedno,pa posle da sudime dali se tie vo pravo ili nie.
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:37
Pa, oni nema sansi da bidat vo pravo., ako me izneveril partnerot, ne bil iskrten, nema tuka sto, dali e krv ili ne, ednostavno, ne bil iskren i tacka.
A za tesenje, ne sum bas tip na devojce sto se tesi, trpam sama obicno.. uz pivo  
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
clemclem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 86
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај clemclem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:38
e sea ako ja fatam so zensko ke im uletam onaka puna...
ako ja fatam so masko a ja sakam ne znam sto ke napravam
Najverojatno ke ja pluknam vo lice, ke si otidam i vise nikogas nema da zboram so nea...
Ednas ako te izvara stalno ke te vara;)
if all of your wishes are fulfilled many of your dreams will be destroyed!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:42
Originally posted by clemclem clemclem напиша:

e sea ako ja fatam so zensko ke im uletam onaka puna...
 
Znaev!   
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 22:56
Da bidam iskrena, ako go fatam na delo odma mu raskinuvam i filmot e zavrsen 
Кон врв
kandid Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 664
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kandid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 23:08
Ја не морам да претпоставувам што би направила,затоа што вакво нешто ми се има стварно десено.Како изреагирав?Кога ми дојде до глава што всушност се случува,почнав да се смеам ко луда(уште не знам зошто!) и само им реков дека изгледаат бедно.После си отидов дома,фино си се затворив у соба и недела дена се "лечев" со алхохол.И да,раскинав со типот!
Кон врв
ivica5 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivica5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 23:18
Zosto ste tolku egoisticki  nastroeni,koj e toj sto ne saka tugjo, prirodno e da se saka tugjo i mnogu poslatko.Ako na masata ima torta sekoj ke saka da ja proba,no ako ne ja vidi nema da ima zelba za jadenje.Zatoa ako vidite deka ve vara podobro pocekajte i da cuete pa posle odlucite.Zarem ne se macime da pecalime pari,no sepak gi davame za igracki na decata za da bidat srekni,pokraj toa sto znaeme deka ke gi skrsat.Zatoa da ne gi osuduvame neverstvata bidejki toa go pravat za da bidat srekni,a nie toa i go posakuvame na sakanite(malku filozofija no taka e).I za kraj eden vic-ako go  fatite partnerot na delo i go prasate sto pravi  sopernikot,nemoj da se iznenadite na odgovor od tipot "cuda pravi,cuda".
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 23:20
Torta ne e isto sto i cuvstvata vo edna vrska.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2006 во 23:41
pa,tortata e poslatka,.....ili ne?
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
nindza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2457
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nindza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2006 во 00:03
Ke se ubijam prvo sebe pa nea 
OBAVESTUVANJE: gorenavedeniot tekst ne e za ogranicheni - od upravata
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Август.2006 во 00:05
pa,zatoa i si nindza,....samo ti go mozesh toa,.....hahahah
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 29>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,594 секунди.