IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Историја
  Активни теми Активни теми RSS - Многу убави линкови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Многу убави линкови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
TENIJA-MX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 54
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај TENIJA-MX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Септември.2007 во 16:45
ARE U FEEL LUCKY PUNK ?!!
Кон врв
JASTREB Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај JASTREB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Септември.2007 во 09:39
Originally posted by TENIJA-MX TENIJA-MX напиша:

Originally posted by Makedonski Makedonski напиша:

Interesni informacii ima i na pododel "Istorija" na:

http://www.taratur.com/taxonomy/term/7

 
 
Da ne zaboravime i za nekoi ostanati polezni sajtovi:
 
 
 
 
 
 
 
 О.К
Во потполност се согласувам.
,,VENE VIDI VICI,,
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Октомври.2007 во 22:28
Зајди, зајди
Иако е тешко да се одбере, ова е една од најфасцинантните изведби на Тоше. "Зајди, зајди", во живо, на Пинк телевизија, додека останатите присутни остануваат без здив. Моќно, беспрекорно, боговски.


http://on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=9FE38F96E6705F4794AF6EADAC5F45B8
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2007 во 13:24
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

<span ="WB_ONNET_Naslov" id="ArticleTitle">Зајди, зајди</span><span ="WB_ONNET_Podnaslov" id="ArticleSummary">Иако
е тешко да се одбере, ова е една од најфасцинантните изведби на Тоше.
"Зајди, зајди", во живо, на Пинк телевизија, додека останатите присутни
остануваат без здив. Моќно, беспрекорно, боговски. http://on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=9FE38F96E6705F4794AF6EADAC5F45B8</span>


Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2007 во 15:10
да, им одржа лекција како се пее................фасцинантно, нема што...кога го гледав бев горда што сум Македонка и што тој е Македонец...ѕвезда
 
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2007 во 17:08
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

Originally posted by Boogie Boogie напиша:

<span ="WB_ONNET_Naslov" id="ArticleTitle">Зајди, зајди</span><span ="WB_ONNET_Podnaslov" id="ArticleSummary">Иако
е тешко да се одбере, ова е една од најфасцинантните изведби на Тоше.
"Зајди, зајди", во живо, на Пинк телевизија, додека останатите присутни
остануваат без здив. Моќно, беспрекорно, боговски. http://on.net.mk/default-MK.asp?ItemID=9FE38F96E6705F4794AF6EADAC5F45B8</span>
се наежувам на песнава големо%20гушкањетагаголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Октомври.2007 во 22:31
Станислав Пигон од Варшава, Полска толку многу се воодушевил од македонската природа, архитектура и концертни сали(?) па од чиста љубов решил да направи вебсајт посветен на ова парче земја и неговите пријатели во Македонија.

http://www.macedonialovesyou.eu/
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 20:03
mk_patriot

мој блог голема%20насмевка
Изменето од Izzie - 28.Февруари.2008 во 15:16
Кон врв
is no good Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 92
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај is no good Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2008 во 05:33
www.komiti.org
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2008 во 05:33
Originally posted by is no good is no good напиша:

http://macbro.org
 
 

дефинитивно супер е !
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
naemnik Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 658
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај naemnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јануари.2008 во 11:30
Кон врв
Filip2 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Filip2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 03:52

Историски документи за македонскиoт народ:


http://www.oshchima.com/Historical%20Documents/hdoc1.pdfИзменето од Filip2 - 30.Јануари.2008 во 02:08
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 11:30
убаво,многу убаво&acy;&pcy;&lcy;&acy;&ucy;&zcy;&acy;&pcy;&lcy;&acy;&ucy;&zcy;&acy;&pcy;&lcy;&acy;&ucy;&zcy;&acy;&pcy;&lcy;&acy;&ucy;&zcy;&acy;&pcy;&lcy;&acy;&ucy;&zcy;&acy;&pcy;&lcy;&acy;&ucy;&zcy;
Кон врв
MaRtines Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 02.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRtines Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2008 во 18:31
Super linkovi, koristat za pisuvanje seminarski
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.