IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Што сакаат девојките...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што сакаат девојките...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 38>
Автор
Порака
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:38
Ah ljubov - nekako ovoj tip koreni ima pusteni vo srceto moe (uf) ama fala vi na dvajcata za sovetite - iako i jas se trudam da smeknam nekoj drug 
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:40
Pred da pochnesh so nekoj drug morash iskreno da porazgovarash so segashniov tip zoshto ke ti ostane del od srceto kaj nego,sekogash ke si velish moze trebashe da soberam hrabrost
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 20:50
Beleg znaes kako se veli?  Jas  znam se, znam deka e taka Beleg, znam deka eden den ke mi bide mnogu maka, ama............ se nadevam deka ke go bidne toj den
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 21:03
samo napred ohrigjancce ... navivame za tebe ....a mozzess i vaka ....slusaj do koga kke se zaebavame .... daj kazi mi me sakass ili ne me sakass daj da rasccistime ednass zasekogass .... mirna i ti ... zivotot e sekogass propraten so teski odluki ... ne se otkazuvaj ... zemaj telefonot
pisi mu ...
......
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 21:24
Lele me strese, si rekov Kokomoko so me prasuva me sakas ne me sakas - posle razbrav
ubavo mi dojde podrskava, da znaete Beleg i Kokomoko, THANKS
 
a za otkazuvanje - e tuka ne se otkazuvam nikogas za nisto,
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 21:29
ZEMI GO TELEFONOT ....ako uspees so beleg- ne znam ama cudno mi e nickot mozze da mi go objasniss .... kke ne castiss .....znaess nie kako svodnici .... 
......
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 21:36
kolku strasen e ovoj alcatelot pred mene sega:(((((((((((((
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 21:45
ne se sekiraj
treba da bidess srekna , ne si gubela vreme vo zivotot so nego.....
......
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2006 во 22:36
Originally posted by ohriganka ohriganka напиша:

kolku strasen e ovoj alcatelot pred mene sega:(((((((((((((

I sega se javi ili ne, ili alkatelot ti ostana strashen .Ajde kazuvaj i svodnicite beleg i kokomoko da gi pocastish kafe :)

p.s. a kako prasa me sakash ili ne me sakash :))a ako prasa kako sobra hrabrost? ajde odma kazini :)
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2006 во 02:45
tnx maja ....ama losho i e sega a eden den kke vika alal da im e
......
Кон врв
Corporal^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 833
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Corporal^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2006 во 15:18
a oti nekogas ne se prasate cupinjata so mozat da v pruzat maskite?
Its not the size of the warrior in the fight, its the size of the fight in the warrior
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2006 во 00:12
pa mislam deka temava e za devojkite .... da vidime sto sakaat ...naucci sto saka protivnikot za polesno da go pobediss
......
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2006 во 00:13
jas ne sakam nisto psebno, osven da mi bide drugar i ljubovnik,da bide iskren i da bide svoj.
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 23:26
ima li ovde devojki....ajde kazuvajte sto sakate sto ne sakate ...sakate da bide gore ...sakate dole...sakate da nosi corapi...sakate na pola da rece...op...do WC problemi so besika....sakate da vi kaze za vreme na sexot ....mala zakon si ....lele ama skrzavi ste ....
......
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 38>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.