IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 240>
Автор
Порака
Carnation Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3499
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Carnation Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Февруари.2006 во 21:50

bil nekoj tipac so negovata zenska-seljanka na kafe vo nekoj kafic.kelnerkata gi prasala so ke piet.tipot odgovoril:

"za mene toplo cokolado" a tipkata rekla:

"za mene nisto,ke skrsam edna kocka od negovoto"

Понекогаш дури и за Фројд бананата е само банана
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Февруари.2006 во 14:23
kako kokoska pravi abortus  go snesuva jajceto na beton
mbm
Кон врв
Чорбаџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1065
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Чорбаџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2006 во 01:46

Не знам дал овој виц е спомнат али и да е....

Двајца хомосексуалци си живеат во заедница... али со тек на време, некако спласн жарта не е како што беше... ги фати некоја монотонија.. али не сакаат да ја завршат врската па се обидуваат да пронајдат нешто, да внесат некоја измена што повторно би ги “запалила“. И така еден ден му вели едниот... а да пробаме нешто екстремно ... нешто несекојдневно.... На што мислиш - со надеж прашува другиот... па да се искењаме еден друг в уста - како на ОНОЈ филм ..... Што знам вели другиот не сум сигурен дека тоа ... А бе да пробаме можеби тоа тлее во нас можеби тоа повторно ќе не зближи, ќе ја распали љубовта наша.... еве ако сакаш ти биди прв. Па добро , се согласи овој вториот, и се наместија, си ги турна гаќите, чучна ... и почна да кења. Лежи оној првио под него , мласка со устата, се топи од милина падна во екстаза , човекот свршва од задоволство. Дојде ред да се сменат. Сега првиот чучна турна гаќите и почна да сери. Оној долу се мршти прави фаци... не му оди... и едно време рипна и почна да повраќа. А овој шо кењаше го гледа, тажно... и со солзи во очите му вели Ти... не ме сакаш повеќе!

Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2006 во 17:25
si bile dve mravki ednata mu veli na drugata aj da ja ebime meckata oti gotovo ebani sme
mbm
Кон врв
Чорбаџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1065
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Чорбаџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2006 во 11:01

Originally posted by mende mende напиша:

si bile dve mravki ednata mu veli na drugata aj da ja ebime meckata oti gotovo ebani sme

SI BILE DVAJCA MOTORDZII I SI VOZAT BESNI MASINI, VLEGVAT V KRIVINI ALI VSUSNOST TIE NE VOZELE MOTORI TUKU TRCALE

Sedi coek v kafeana i toj ne piese toj pijuckase... a so velis na fintata PIJUCKASE!

Кон врв
leonard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Декември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leonard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Февруари.2006 во 20:31
i pravele grupen seks na strumfeta i taa ostanala trudna i ne znaele od kogo e. Vele strumf gi sobral site i na tie so go pravele grupnjakot gi prasal koj ne nosel kondom... site traele a Strumf Lutko rekol: MRAZAM KONDOMI!!!
Кон врв
leonard Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Декември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leonard Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2006 во 23:00

Ja prasuva crvrnkapa baba si:  babicke babicke zosto ti e tolku golema ustata?

e mori vnuce pa ti videla le si go dedoti bez gaki!!!

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 08:35

sto e ova : preku den lae , noke pliva ?

Vilicata na baba ti .



Изменето од hektor
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 11:16
zosto petelot koga kuk*rika sedi na edna noga ako ja kreni drugata ke padni
mbm
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2006 во 22:38
Си биле 20 мажи и една жена на пуст остров.
По 10 дена женава рекла не можам повеќе и умрела.
По 20 дена маживе рекле не можеме повеќе и ја закопале.
По 30 дена маживе рекле не можеме повеќе и ја откопале!



Го прашува комшијата на Трпе:
Абре брат што ќе правиме, се некој нови болести излегуваат, те сида, еве сега и птичји грип...
Трпе: Јас не се замарам со тоа, ниту ебам, ниту летам.
Кон врв
SLaCk Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SLaCk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 01:39
Еве еден краток виц за учеството на албанците во Илинденското востание

Почнало во Крушево востанието а на едно ридче во близина на Крушево седат татко и син Албанци. И синов вика - А бе тато да идам јас да се приклучам? Таткото - чекај сине. после саат време синов - ајде бе тато! Таткото - почекај сине ене ги Никола Карев, Питу Гули доаѓаат. И после саат време татково вика - ајде сине трчи! И синов трча и вика - Ајмо тазе семки, кикирики!!!
Подобро еден ден лав отколку цел живот овца
Кон врв
Alekta Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 8670
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Alekta Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2006 во 11:46

Koj e najsrekjen covek na svetot?

Papata- sekoe utro go gleda svojot shef obesen na krst

  

and you run and you run to catch up with the sun but it's sinking....
Кон врв
The_Grim Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 71
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The_Grim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2006 во 18:11
Zosto babite ne nosat mini suknji??

Za da ne im se gledaat cickite!
Two muffins bake in an oven:
"Isn't it hot here?"-says the one.
"Aaaahhhhh.....A talking muffin!!!"-says the other.
Кон врв
I am a bitch Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 10
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај I am a bitch Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2006 во 23:11

ај кажи некој виц! Топка нема шпиц.

Ај кажи некој виц. некој виц!

 

only bitch..I am not bеаutyful like you...I am beautyful like me ***
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,352 секунди.