IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 238239240
Автор
Порака
daborrelli Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Јануари.2017
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај daborrelli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2017 во 11:42
Па ви се заблагодарам за вашите информацииmxq pro usb-c hdmi hub
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2017 во 18:20
- Како доживеавте 120 години?
– Не се расправав со никого.
– Но тоа е невозможно!
– Апсолутно сте во право.
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2017 во 15:10
Маж крајно изреволтиран од жената и пишува порака на баба му :Поштована госпоѓо ве известувам дека вашиот производ (ќерка ви) не ја бива. Не пере, не чисти, не дава значи не ја бива. А баба му дала одма реплика :Поштовани зете производот сам го бираше, гаранција истече, можна е грешка у механизмот. Но треба да пробате с вашиот клуч неколку дена.. Доколку не можеш повикај си мајстор. ПС. БАБА ТИ.
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2018 во 08:26
,,,si bil eden vic,se vikal vic,,,,i toa e vic,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2018 во 21:53
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2018 во 23:39
Screenshot_7

Прават Трпе и Трпана муабет посабајлечки:
Трпе, замисли, дури и по триесет години брак со тебе, минатата ноќ те сонував во еротски сон!
Опаааа, Трпано! И? Како се покажав?
Дојде и ја расипа забавата!

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2018 во 23:41
mara vic

Си доаѓа Мара дома целата искубана, испарталавена и Перо ја прашува:

– Маро шо си ти ма ваква?

– Ќути Перо, си одиме со Маја и Стојна по улицата и баш таму позади банката у темното ни испаднаа едни апаши и не силуваа и мене и Маја.

– А Стојна?

– Де бе не ја ли знаеш ти Стојна каква е, кад рече НЕ, НЕ и НЕ!


Кон врв
Katina2019 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 21.Јануари.2019
Статус: Офлајн
Поени: 88
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Katina2019 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2019 во 18:23
Дечко и вика на девојката:
-Ајде маче, кажи каков секс сакаш, орален, анален, вагинален?
Девојката го гледа како се соблекува и кога му го здогледала алатот,разочарано му вели:
-Па како што гледам, само венозен изгледа
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2019 во 23:57
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2019 во 13:18
,,,dve prijateli na kafemuabet,,,
,,,e kolku kila si sega,,,
,,,50 eese i kusur,,,
,,,e kolku e toa kusur de,,,
,,,epaaaa edno__ 35 kilca,,,


nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14204
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Април.2019 во 00:43

Рано сабајле 6:50h, Мара се буде, благо се протега, и му вика на Блажо:

– Леле срце, сон шо сонуе, за годишнин’та од бракот си ми подарил, бунда и дијамантски прстен, шо може тоа да значе а…

И му маа еден секси поглед…

Блажо уш сонлив, а бакнуе нежно на вратот, и и шепнуе:

– Почекај до вечер, че дознајш…

Мара си дошла по рано од работа, се избањала. прае вечера, пале свеќи, романтична музика пуштена, го чека Блажо…

И конечно Блажо влева дома, и и дава преубаво спакуван подарок…

Мара го отвара, и шо че виде, унатре:

Книгата “СОНОВНИК”…

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 238239240
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,406 секунди.