IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 240>
Автор
Порака
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 21:23
Si bile dve ciganki i vlegle u avtobus(19 dupla),i ednava od niv bila prcnata,doterana i sednala karsi drugava.I ovaa cigankava i vika:lele sto si ubava......A ovaa i vika:fala na ELEMENTOT!I ovaa drugava "pametna" ciganka i vika:ne se vika ELEMENT ma,tuku KOMPLIKACIJA!!!!!!

Breeeeeee sto ti se vika CIGANSKA RABOTA :))))))
Mada Faka :)))
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:00
Ej a zapazi go ova ziti se:

Hehehe zimi se ova ciganive se neotkrieni talenti ili kratko kazano talenti:))))
Mada Faka :)))
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:02
Mala greska...
Mislev zapazi go ova:
Si bil eden guptin i si imal eden sin..i si setale vo carsija i sin mu mu rekol abe tato daj mi 5 denari da si kupam gevrek i ovoj mu vika nema i mu maval samari plas plas plas i detevo pak daj pa daj mi,tatko mu pak plas plas plas i go videl eden dobar covek i mu vika kako ne ti e sram so pravis za 5 denari i ovaj mu vika abe kako da mu dadam koga vcera mu kupiv i CELIOT BEZ LEB GO IZEDE!
Abe to sve intelegencija
Mada Faka :)))
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:03

lele dushickiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Кон врв
s_L_a_D_o_K Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 74
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај s_L_a_D_o_K Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:07
Abe cigani cigani,ali so niv ke se iznasmees,nema kaj gi nema,segde se....
De ke gi vidis na semafori,de po kontenjeri,i samo slusas...alakari tepu4avle nesto vrlo vazno
Vidis i ja sum naucil nesto,sakam nejkam so da praam.... koga gi ima nasekade
Mada Faka :)))
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2005 во 22:13
Originally posted by s_L_a_D_o_K s_L_a_D_o_K напиша:

Abe cigani cigani,ali so niv ke se iznasmees,nema kaj gi nema,segde se....
De ke gi vidis na semafori,de po kontenjeri,i samo slusas...alakari tepu4avle nesto vrlo vazno
Vidis i ja sum naucil nesto,sakam nejkam so da praam.... koga gi ima nasekade


ama zaboravi da kazesh IZ ZIVOTINSKE VAZNOSTI :))))
Кон врв
lavica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 480
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lavica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2005 во 15:31
  ZOSTO CRNEC NOSI BEL KAIS              ZADA NE MU PADNAT PANTALONITE                       HA   HA  HA .                                                                                                                                       S         ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ;           ; 
sm
Кон врв
MaRy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MaRy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2005 во 16:32
epa eve vi i nesto od mene....sorry ne go prevedov oti ne ja gubi smislata

A kindergarten class had a homework assignment to find out about something exciting and relate it to the class the next day. When the time came to present what they'd found, the first little boy walked up to the front of the class made a small white dot on the blackboard and sat back down. Puzzled, the teacher asked him just what it was.

"It's a period,'' said the little boy.

"Well, I can see that,'' she said, ''but what is so exciting about a period?''

''Damned if I know,'' said the little boy, ''but this morning my sister was missing one, Daddy had a heart attack, Mommy fainted, and the man next door shot himself."
Ask not who i am, for i am everything you hate, everything you love, everything you wish you were, and the most dispised thought that comes to mind, simply put i am life.Who are you?
Кон врв
ina30 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Август.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ina30 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2005 во 00:51
i se javuva stojan od germanija na stojna vo kumanovo i ja prasuva sto ima novo. stojna mu kazuva: otidosmo sas bateta na slavu u klecovce ama na vrakanje ne sretnasva edni bitange i bateta ga tepaa, a mene me eb...   i stojan slusa pa i vika: pa dobro stojno i toj se desava, drugo sto ke mi kazes? a stojna mu vika:pa stojane utre ke ima sobor u strezovce, ja pa ke idu, a bateta ga stra.
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2005 во 00:54
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2005 во 00:54
koj e crnogorski rekord na 100 metri?

68 metri!!!!!
Кон врв
anaconda Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 15.Август.2005
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anaconda Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2005 во 12:25
Originally posted by mitko mitko напиша:

ciganska prikazna...

ramce na eden makedonec mu vika abe kako vie samo edete a nemate mnogu deca.....e pa makedonecov mu vika ke odis u trafika i ke pobaras kondom i ke ja natrtis zenati i resen problem......kupil ramce k*rton i ide  doma i na zenamu i vika zenooooooooooo ajde da se ebeme ke nemame deca.....aj kako be ramce toa....e ke vidis fatmie ajde trti se....lele ramce ajdeeee da vidam i toa cudo.....se soblekuva cigankava i ramce offfff kako ti e lepo dupe....i taka se ebat edno pola saat i go stopira zenava na ramce tamam ona ubavoto da mu dojde.....abe more ramce ednoto dete nema konduri,drugoto nema jakna,tretoto dete nema rakavici zimoska racete mu se mrznat nie nemame leb da jademe a ti na k*rot SUSKAVEC si mu kupil.........

Istiot Problem samo sega Ramce Raboti na bakon.

komshijata mu vika sto pravish bre, Ramce odgovara abe doktorot mi rece da svrshuvam nadvor

 

Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Август.2005 во 14:22

vo 4etvrto oddeleni ucat :crnec , belec i kinez .

Koj ima najgolem k*r i zosto ?

Odgovor : crnecot zatoa sto ima 16 godini .

aaaaaaaaaaaaaaaahahhahahah

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Септември.2005 во 08:47
Учителката им рекла на учениците да напишат за домашна што јадат најмногу нивните мајки.
Другиот ден сите ја читаат домашната: која сака леб, друга сарми, трета пици итн. Учителката го прашува мали Џокица да ја прочита домашната:
- Мојата мајка најмногу јади лустери.
- Како бе лустери?
- Пред некоја вечер станав да одам во клозет и го слушнав татко ми од спална: 'Жено, изгаси го лустерот и лапни го!'

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.