IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 240>
Автор
Порака
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2005 во 00:46
Si bile dve kucinja i ednoto pocnalo da se ceska, a drugoto pocnalo da se slovacka..


-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
mitko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 739
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mitko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2005 во 22:19

ciganska prikazna...

ramce na eden makedonec mu vika abe kako vie samo edete a nemate mnogu deca.....e pa makedonecov mu vika ke odis u trafika i ke pobaras kondom i ke ja natrtis zenati i resen problem......kupil ramce k*rton i ide  doma i na zenamu i vika zenooooooooooo ajde da se ebeme ke nemame deca.....aj kako be ramce toa....e ke vidis fatmie ajde trti se....lele ramce ajdeeee da vidam i toa cudo.....se soblekuva cigankava i ramce offfff kako ti e lepo dupe....i taka se ebat edno pola saat i go stopira zenava na ramce tamam ona ubavoto da mu dojde.....abe more ramce ednoto dete nema konduri,drugoto nema jakna,tretoto dete nema rakavici zimoska racete mu se mrznat nie nemame leb da jademe a ti na k*rot SUSKAVEC si mu kupil.........

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2005 во 00:48

prljav e...ama mi go prati eden drugar od ger. i mora da vi go kazam:

STO IMAAT ZENSKITE SO CIZMI(gumeni me razbirate??) ZEADNO??

KOGA SE SUVI NE MOZEZ DA VLEZES

KOGA SE MOKRI SMRDAT

I KOGA IDES SO NIV NIZ GRAD SE SRAMES

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2005 во 01:06
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

prljav e...ama mi go prati eden drugar od ger. i mora da vi go kazam:

STO IMAAT ZENSKITE SO CIZMI(gumeni me razbirate??) ZEADNO??

KOGA SE SUVI NE MOZEZ DA VLEZES

KOGA SE MOKRI SMRDAT

I KOGA IDES SO NIV NIZ GRAD SE SRAMES

OD KAJ TI E OVA KJE MORA DA I GO KAZAM NA DRUGARKAMI
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2005 во 01:16

uste eden germanski ama malce e kompliciran za prevod...aj probam......

IDE ZENATA SO MAS NA DOKTOR:::DOKTORE MAZOT SEKOJE SABAJLE STANUVA I KAZUVA A QUADRAT+ B q.=C q......DOKTOROT NE ZNAE STO DA PRAVI I MU VADI EDNATA STRANA NA MOZOKOT.....DRUGIOT DEN ISTOTO STANUVA I   A q.+B q.= C q......I AJDE PAK KAJ DOKTOROT.....I MU JA VADI DRUGATA STRANA NA MOZOKOT....AMA NA DRUGIOT DEN PAK ISTOTO SO MAZOT SO QUADRATITE I ZENATA NELI PAK KAJ DOKTOROT.......E SEGA STO DA MU PRAVAM????? I MU STAVA DVE MALI LEBCINJA NA MESTO MOZOKOT.......NA DRUGIOT DEN MAZOT STANUVA I VELI........DOBAR DEN,VE MOLAM DOZVOLATA I LICNATA KARTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2005 во 01:20

dve pederi stojat na most i celo vreme se ritat vo mudata.....doagja eden decko i prasa: abe neli vi boli....ne,ne noseme martinki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јуни.2005 во 01:32

aj uste eden...ama uste potesko za prevod...

ZIRAFA I GLUSEC ZAEDNO STOJAT NA REKICKA I PIJAT VODA...ZIRAFATA GLEDA NEKAKO PREPOTENTEN NAKAJ GLUSECOT I VELI: A BE MALI....ZNAES KOLKU E UBAVO DA SE NAPIES TAKVA UBAVA LADNA VODA I TAKA POLEKA DA TI RINE PO GRLOTOT NA DOLE...A I KOGA PASAM TREVA..ZNAES NELI...UBAVO SLATKA TREVA KOGA JA ZVAKAM I POSLE POLEKA JA GOLTAM TAKA CELIOT VKUS DA GO OSETAM KOGA MI IDI DOLE PO MOJETO DOLGO UBAVO GRLO,GO ZNAES TOA........GLUSECOT: DA TE PRASAM EDNO: DALI SI NEKOGAS POVRAKJAL?????

Кон врв
sisi Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 53
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sisi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 17:16
Se zaljubil nekoj fraer u devojkamu ama tolku mnogu sto resil da go tetovira nejzinoto ime na qr-ot. Ama bidejki go bolelo premnogu resil da si gi stavi samo prvata i poslednata bukva od imeto na devojka mu WY- WendY.I ide moca u pisoar, zastanuva do nego crnec...i tipcevo gleda kaj crnecov so da vidi WY. GO grabnal ke go tepa ti mene moja Wendy ke ja tetoviras, majmune ova ona....
A Crnecov mu vika:
Cekaj be poleka ne pisuva Wendy. I go diga "q-ot" crnecov a tipov cita:
" Welcome to jamaica and have nice daY"

si
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 19:01
........da,da big black man
Кон врв
WhyMeNoMa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јули.2005
Локација: Argentina
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај WhyMeNoMa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јули.2005 во 12:17
Nekoja baba sakala da se samoubiet so pishtol ali sakala da si pukat pravo vo srceto.Arno ama ne znaela kj e tochno srceto i otishla na doktor da prashat.Doktorot i rekol:babo srceto ti e dva prsta pod pupkata od levata cicka.Am ne se pukala drugiot den v'koleno?
Ve skinaF site....Promaja
Кон врв
Metodi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 16.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Metodi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2005 во 01:53
si bile dvcajca i tretiot padnal........ :(
e so da pram ne znam drug.....
Mende
Кон врв
caci14 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2005
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caci14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2005 во 02:50
Pinokio:Dedo, aj napravi mi dupka vo gazot.
Dzuzepe: Abe ti, peder da ne si stanal?

Pinokio: Pobrzaj be dedo, mi se odi vo WC
Кон врв
caci14 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2005
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caci14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2005 во 02:53
Upravnikot na zatvor ja prasuva zatvorenickata osudena na smrt na elektricna stolica:
-Imate li nekoja posledna zelba?

-Da.
-Ve molam drzete me za raka.

Изменето од caci14
Кон врв
caci14 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јули.2005
Локација: Slovenia
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај caci14 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2005 во 02:55
Si bile dvajca komsii i vo petok ne mrsele.Vo sabotata gi fatil zapek i dvajcata se sretnale vo klozetite koi im bile eden do drug.I sega se slusaat dvajcata kako stenkaat.I edno vreme kaj edniot se slusa "Slup".
- Airlia komsi - mu veli komsijata.
-More air da ne vidis, saatot mi padna.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.