IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Штосеви, вицеви...
  Активни теми Активни теми RSS - Вицотека
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вицотека

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 240>
Автор
Порака Обратен редослед
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13836
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Вицотека
    Испратена: 13.Април.2019 во 00:43

Рано сабајле 6:50h, Мара се буде, благо се протега, и му вика на Блажо:

– Леле срце, сон шо сонуе, за годишнин’та од бракот си ми подарил, бунда и дијамантски прстен, шо може тоа да значе а…

И му маа еден секси поглед…

Блажо уш сонлив, а бакнуе нежно на вратот, и и шепнуе:

– Почекај до вечер, че дознајш…

Мара си дошла по рано од работа, се избањала. прае вечера, пале свеќи, романтична музика пуштена, го чека Блажо…

И конечно Блажо влева дома, и и дава преубаво спакуван подарок…

Мара го отвара, и шо че виде, унатре:

Книгата “СОНОВНИК”…

Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Февруари.2019 во 13:18
,,,dve prijateli na kafemuabet,,,
,,,e kolku kila si sega,,,
,,,50 eese i kusur,,,
,,,e kolku e toa kusur de,,,
,,,epaaaa edno__ 35 kilca,,,


nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13836
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2019 во 23:57
Кон врв
Katina2019 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 21.Јануари.2019
Статус: Офлајн
Поени: 89
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Katina2019 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2019 во 18:23
Дечко и вика на девојката:
-Ајде маче, кажи каков секс сакаш, орален, анален, вагинален?
Девојката го гледа како се соблекува и кога му го здогледала алатот,разочарано му вели:
-Па како што гледам, само венозен изгледа
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13836
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2018 во 23:41
mara vic

Си доаѓа Мара дома целата искубана, испарталавена и Перо ја прашува:

– Маро шо си ти ма ваква?

– Ќути Перо, си одиме со Маја и Стојна по улицата и баш таму позади банката у темното ни испаднаа едни апаши и не силуваа и мене и Маја.

– А Стојна?

– Де бе не ја ли знаеш ти Стојна каква е, кад рече НЕ, НЕ и НЕ!


Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13836
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2018 во 23:39
Screenshot_7

Прават Трпе и Трпана муабет посабајлечки:
Трпе, замисли, дури и по триесет години брак со тебе, минатата ноќ те сонував во еротски сон!
Опаааа, Трпано! И? Како се покажав?
Дојде и ја расипа забавата!

Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 13836
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Декември.2018 во 21:53
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2018 во 08:26
,,,si bil eden vic,se vikal vic,,,,i toa e vic,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
SVOJA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Мај.2013
Статус: Офлајн
Поени: 2147
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SVOJA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2017 во 15:10
Маж крајно изреволтиран од жената и пишува порака на баба му :Поштована госпоѓо ве известувам дека вашиот производ (ќерка ви) не ја бива. Не пере, не чисти, не дава значи не ја бива. А баба му дала одма реплика :Поштовани зете производот сам го бираше, гаранција истече, можна е грешка у механизмот. Но треба да пробате с вашиот клуч неколку дена.. Доколку не можеш повикај си мајстор. ПС. БАБА ТИ.
RODENA SREDE PURPURNI VODOPADI,DETE NA ZVEZDITE,GOSPODARKA NA ZELBITE,RATNIK,TRAGAC TAINSTVEN OSAMENIK.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 12774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јануари.2017 во 18:20
- Како доживеавте 120 години?
– Не се расправав со никого.
– Но тоа е невозможно!
– Апсолутно сте во право.
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
daborrelli Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 04.Јануари.2017
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај daborrelli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2017 во 11:42
Па ви се заблагодарам за вашите информацииmxq pro usb-c hdmi hub
Кон врв
Kastro Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kastro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2016 во 22:18
Мујо и Фата, 20 години во брак, се сексаат секоја вечер. Ама, Мујо инстистира тоа да го прават во комплетна темница. Една вечер, среде сексот, по грешка се запалило светло и Фата гледа дека Мујо го прави тоа со вибратор!
- Па дали си ти нормален? Откога ова го правиш свињо една, има се да ми објасниш!
- Ма, лесно ќе ти објаснам јас за вибраторот него ти мене објасни ми ги децата!
Vistinskiot maz ima edna Lavica …a ne, stado od ovci…(ovcite na ovcharite)
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Декември.2015 во 02:19
Originally posted by Суада Суада напиша:

Поминуваат татко и син покрај слаткара и синот му вели на татка си, тато сакам од оние колачиња...Таткото: Покажи ми од кои сине, ама тато ти знаеш дека неам рачиња...ЕПА НЕМА РАЧИЊА, НЕМА КОЛАЧИЊА...
безвремен црн класик
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Декември.2015 во 05:21
Поминуваат татко и син покрај слаткара и синот му вели на татка си, тато сакам од оние колачиња...Таткото: Покажи ми од кои сине, ама тато ти знаеш дека неам рачиња...ЕПА НЕМА РАЧИЊА, НЕМА КОЛАЧИЊА...
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 240>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.