IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Ноќен живот
  Активни теми Активни теми RSS - Сте ли за да се најдеме сите од форум?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сте ли за да се најдеме сите од форум?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 264265266
Автор
Порака
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2015 во 17:27

Охоооо...голема насмевка
А бе јас колку што знам, бебињата се раѓаа за 9 месеци, ама што знам... Ова модерниве може и 2-3 месеци им се достаплазење

Кон врв
evangeline Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2011
Локација: Naxos
Статус: Офлајн
Поени: 6758
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај evangeline Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2015 во 17:28
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Имам едни во мисла, убави се..
Ама цела плата ќе ми отиде на нивплазење
Се тешам, вреди за кумата стројничкахи, хи...

Nerekov ti strojnicka da mi bides za kumata ...kumata ke e strojnicka za tebeизненадување

Море бе лаки, на Анастеа и пишував. изненадување
Женско на женско бира чевли, ти ли ќе купувашсмеење

Анастеа, ако одиш уште малку појужно да направиме некоја собиранка танцување
П.С - изгледа лаки е труден. Ако е, да останам растурачка на виртуелни семејства или да се повлечам...
Ех лаки лаки..
Ако ти дојде невестата..тајм аут


Изменето од evangeline - 30.Мај.2015 во 17:29
Внимавај кому му веруваш.
И ѓаволот еднаш беше ангел.


Being RICH
is not about how much you have,
BUT about how much you GIVE

Кон врв
laki_bu Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Лидер

Регистриран: 30.Ноември.2008
Локација: Germanija
Статус: Офлајн
Поени: 32100
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki_bu Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2015 во 17:31
Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

Originally posted by evangeline evangeline напиша:

Имам едни во мисла, убави се..
Ама цела плата ќе ми отиде на нивплазење
Се тешам, вреди за кумата стројничкахи, хи...

Nerekov ti strojnicka da mi bides za kumata ...kumata ke e strojnicka za tebeизненадување

Море бе лаки, на Анастеа и пишував. изненадување
Женско на женско бира чевли, ти ли ќе купувашсмеење

Анастеа, ако одиш уште малку појужно да направиме некоја собиранка танцување
П.С - изгледа лаки е труден. Ако е, да останам растурачка на виртуелни семејства или да се повлечам...
Ех лаки лаки..
Ако ти дојде невестата..тајм аут

E ako dojde ke bide ..Niz dvor trca babicka zad grb metla krie.....голема насмевка
Без разлика колку страници прочитал учениот човек, никогаш не треба да заборави дека се уште не ни стигнал до првата страна....
Кон врв
Calipso Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Primarius

Регистриран: 26.Мај.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 44671
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Calipso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2015 во 18:12
Originally posted by laki_bu laki_bu напиша:

 

E ako dojde ke bide ..Niz dvor trca babicka zad grb metla krie.....голема насмевка

газење од смеење

Него, сакав да кажам кога и' одговара на шефицава може да напраиме собиранка деголема насмевка

На овој свет има само тројца мажи кои се спремни да те поддржат во тежок момент:
Jack Daniels, John Jameson и Johnnie Walker!
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2015 во 21:11
леле лазоооооо....како не го прочитав ова прегеска пред да ти дојдам на кафе....изненадување  изненадување  изненадување
па пред жена ти да те прашам за муабетов....или ќе ми купиш и мене патики за да ќутам...задоволство
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2015 во 23:44

Мислам дека ќе ти купи патики. газење од смеење
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44574
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2015 во 23:08
Вие да не се изгубивте низ Скопјево
Или на еден трошок и свадба терате.
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2015 во 23:57
Ja ne idam na sobiranki ali kolku sto propesaciv niz skopjevo ne znam kaj se naogjam sega
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2015 во 05:45
убавината на форумот е анонимноста.... така викам ја....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 264265266
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.