IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Не ги рецка корисниците !
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Не ги рецка корисниците !

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
ilefx Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ilefx Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Не ги рецка корисниците !
    Испратена: 21.Јуни.2006 во 18:28
Телекомот воопшто не им е гајле за нивните муштерии дали се задоволни од нивните услуги само    да   наплаќаат сметки  Cry
 
А кој ги врти корисниците ----------------    Cry
ILEFX.COM
Кон врв
babamulon Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 03.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babamulon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 17:28
Imas srekja sto ne si na WADSL  od on net.  Tie be braced ne znaat deka jas postojam, a kamoli drugo. A da, za pari vo supacine se olkavi.
Кон врв
raging bull 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 57
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај raging bull 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 19:42
mamu im ebem kapitalistichkaLOLLOLLOL
chekaj ko ke imet konk*rencija....


Изменето од Dogi - 29.Јануари.2007 во 14:23
Кон врв
moTaro Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 14
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moTaro Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Февруари.2007 во 01:14
Телекомот, ако се мисли на МтНет (веројатно се мисли на него) е моментално еден од најдборите (читај; најдобар) интернет провајдер.

Јас сум прилично задоволен и од услугата, ама не сум од сметките -:)
God is a Machine
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 13:05
Originally posted by moTaro moTaro напиша:

Телекомот, ако се мисли на МтНет (веројатно се мисли на него) е моментално еден од најдборите (читај; најдобар) интернет провајдер.

Јас сум прилично задоволен и од услугата, ама не сум од сметките -:)
 
i jas od smetkive ne baska i kradat MbAngryAngry
 
 
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2007 во 13:43
mene do sega mislam deka ne mi ukrale... bar se nadevam deka neConfused
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2007 во 12:07
Originally posted by M@$TER M@$TER напиша:

mene do sega mislam deka ne mi ukrale... bar se nadevam deka neConfused


само ти надевај се , што е најглупо треба да плаќам 2000 ден за откажување на договор па да си се стаам на кабловски ова е
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2007 во 20:41
Jas sum si na KABELSKI i ON LINE sum 24h.
Se za 1500den.mesecno.I ne da e super......nikoj ne mi krade

GRESKA POGRESEN FORUM  AMA VAZNO SI KAZAV(ne vidov deka ima drug forum)


Изменето од mamma - 10.Април.2007 во 21:47

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Darko_models Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Darko_models Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Август.2008 во 14:12
Vo pravo e Ilefx telekom nema ni dobra zastita na internetot samo za pari se izgoreni !!!
Koga se saka,se se moze!!!
Samo treba da bides uporen.
Кон врв
Tonchie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Поискрен од Мона Лиза

Регистриран: 02.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 290
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tonchie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Август.2008 во 18:45
Originally posted by ilefx ilefx напиша:

Телекомот воопшто не им е гајле за нивните муштерии дали се задоволни од нивните услуги само    да   наплаќаат сметки  Cry
 
А кој ги врти корисниците ----------------    Cry

Супер се од ТЕлеком. Последната сметка кога ја плаќав, на врме уплатив речиси 4000 денари и девојката на шалтер беше љубезна со мене, неочекувано. Сепак така поспан успеав да ја откачам :)
Не сакам кога некој се задржува малку подолго на шалтер, уште помалку ако е поради тоа што е некој голем или „битен“ корисник. Посебно овие што самите се мислат дека се битни ме нервираат.
Хух забегав во друга тема.
Немам потпис, ама имам профил на YouTube
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.