IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Македонци ширум светот
  Активни теми Активни теми RSS - "ПОКЛОН-И" ОД СТРАНСТВО
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"ПОКЛОН-И" ОД СТРАНСТВО

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
Автор
Порака
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: "ПОКЛОН-И" ОД СТРАНСТВО
    Испратена: 21.Јуни.2006 во 14:10
    ...што им носете на саканите од странство...или што би сакале да ви донесат???



за мене јасно...баварско пиво,баварски колбасичиња или пак холандско вид...
Кон врв
eli1 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eli1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 00:11
mi zdosadi da nosam poloni... sega ne im nosam nisto...
 
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 01:30

Kesh najpametno...pa ni maani da naogaat ni ti da se zamarashBig smileBig smile

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 03:36
Originally posted by Eleni Eleni напиша:

Kesh najpametno...pa ni maani da naogaat ni ti da se zamarash[IMG]height=17 alt="Big smile" src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley4.gif" width=17 align=absMiddle>[IMG]height=17 alt="Big smile" src="http://forum.idividi.com.mk/smileys/smiley4.gif" width=17 align=absMiddle>



demek nema maana.......
ja odma ke ti najdam......MALCE SEEEEE!!!
Кон врв
eli1 Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Јуни.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај eli1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2006 во 22:51

Od iskusto: so godini nosev pokloni.Osobeno pred da si dojdam, pominuvav po celi vikendi pazaruvanje...

I koga im gi nosev, samo decata se raduvaa...
Vozrasnite zavisi koj: na onie so sum im mila mi velat da ne se trosam..a onie so mi zaviduvaat: najpoveke mani naogaat..
 
Sega prestanav da nosam...
iskreno mi e zdosadeno...zatoa sto lugeto ne ni cenat i sakaat poveke.....
 
 


Изменето од eli1 - 04.Јули.2006 во 22:52
Кон врв
ultra Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2616
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ultra Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2006 во 16:21
Чудна работа ама не погодувам вкусови... што значи мрзам поклони да носам...
Кон врв
ohrigjanka Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohrigjanka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 18:58
nesakam na site da im nosam pokloni ko po pravilo ama posle se lutet.kupvam sitni no ubav pokloni.mrazam da kupvam obleka zs nemozam da pogodam broj.
Yo
Кон врв
zajasna Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Октомври.2007
Локација: Canada
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zajasna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2008 во 04:16
Јас поклони ќе однесам само за најмалите , за бебенцето на брат ми и за дечињата на братучедите. Тие навистина им се радуваат на поклоните, заслужуваат
Sekogas e ubavo da se slusnat razlicni mislenja zasto toa ja zbogatuva idejata
Кон врв
chuchuliga Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај chuchuliga Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 10:40
Секогаш носам подароци, за фамилијата, за пријателите, нивните дечиња...Зависи од приликите, возраста...секогаш различно, за секого различно...
Кон врв
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 17:43
vo mkd roditelite nosat pokloni razlicni na rodnini,prijateli ... jas samo na moite drugari i drugarki
Bidi Neverna, Da Ti Bide Veren,Vrti Mu Go Grbot Ke Trca Po Tebe.Ne Roni Solzi Kolku I Da Boli ,Bidi Hrabra I Toj Ke Te Moli!!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 18:21
jas chekam neshto od kuklichkara!среќа
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 18:37
Originally posted by brza brza напиша:

jas chekam neshto od kuklichkara!среќа



цел список имам направено  задоволство  ако се пренесам некако  добро ке бидеголема%20насмевка


се знае брза, специјално за тебе големо%20гушкање
Кон врв
inessX Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 405
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај inessX Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 19:08
Sekogas nosam nesto za nekogo
najcesto nekakov predmet sto e odlicje na
mestoto od kade sum go kupila
Edna razglednica obavezno i drugi
vise naracani raboti od koi mi e smucenoтага
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 19:11
iiiiiii  od stranstvo????
jas sekogas nosam od tamu legendi
tie gi baram i gi prenesuvam
prekrasni se no i eftini
no mnogu mnogu ne im pravi kjef ,,,,hehhehehe
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 5>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.