IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Филм
  Активни теми Активни теми RSS - Програми за бесплатно симнување на филмов
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Програми за бесплатно симнување на филмов

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
Автор
Порака
downloads Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај downloads Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Мај.2007 во 17:58
go baram filmot Robinson Crusoe for free download bilo koja verzija Ili neka mi go prodava nekoj. Hitno
Кон врв
Miriam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Miriam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2007 во 01:48
www.zamunda.net

Сајтот е бугарски, ама ќе се снајдете:) Потребна е на компјутерот да има инсталирано и некоја торент програма. Има добра колекција филмови и доста сидери, па симнувањето оди брзо.
Try again. Fail again. Fail better.
Кон врв
чаир Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 950
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај чаир Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јуни.2007 во 09:50
ovoj saj e google za torenti http://www.torrentz.com/
Нова заповед ви давам да се љубите еден со друг како што Јас ве возљубив така и вие да се љубите еден со друг.По тоа ке ве познаат сите дека сте мои ученици, ако имате љубов меѓу себе (Јов. 13-34,35)
Кон врв
goor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 844
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај goor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 21:09
ides www.torrentspy.com se ima samo ke treba da cekas podolgo

Кон врв
Ateist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ateist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јуни.2007 во 17:20
спомна некој „пријатели“ дека ги има? не можам да си ги симнам сите (10 гб лимит) да се менуваме ако ги има некој.
Можам да ви дадам линк за да си симнете мојот лимит е при крај
Кон врв
elenap Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elenap Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јуни.2007 во 12:16

 kazete mi program za download na filmovi

Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јули.2007 во 19:16
www.badijala.com the best you can findWink
Кон врв
PAVLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2007
Локација: Saint Helena
Статус: Офлајн
Поени: 889
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај PAVLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јули.2007 во 00:35
"e mule" e najdobar spored mene non stop simnuva i moze da se namesti da ti raboti kako sakas
Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јули.2007 во 22:42
AKO GO SAKA NEKOJ BEARSHARE CIST BEZ VIRUS NEKA MI PISE MAIL KE MU GO PRATAM I LIMEWIRE PRO GO IMAM

-----------------------------------

дечко, нареден пат не пишувај со 7 фонт, очи ми искара намигнување


Изменето од Mona Liza - 29.Јули.2007 во 23:11
sakaj i bidi sakan
Кон врв
ROYAL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 0
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ROYAL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Август.2007 во 11:56
Originally posted by saale saale напиша:

Losoto e sto simnuvas mozebi 2 dena a ne znaes sto simnuvas.




многу лесно може да се провери тоа што го симнуваш, ке стиснеш десен кликн на фајлот кој што се даонлоадира и ке кликнеш DETAILS...

таму во опцијата PART ке треба да ти пишува кој е фајлот, дали 001.part.meet, 002.part.meet...

после ке идеш кај што се наоѓа програмот и во фолдерот temp ке го најдеш фајлот кој што треба само да го вовлечеш во некои од плеерите што примаат се како што е VLC


знам дека е многу покомплицирано од другите, али мора да се земе во предвит дека emule нема нешто што не може да ти најдеголема%20насмевка
Кон врв
icemaher Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 38
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај icemaher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Септември.2007 во 01:02
najdobar program Utorrent the best, a stranica najdobra www.mininova.org
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Септември.2007 во 10:13
Може ли и линкови за торенти да оставаме? 
Кон врв
kristofer Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 112
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kristofer Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Септември.2007 во 16:40
dali nekoj mozi da mi kazi od kade da mu napravam download na "ARES ULTRA" bez pari.задоволствосреќаголема%20насмевка
vrtyuwged
Кон врв
EsKoBaR Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EsKoBaR Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Октомври.2007 во 01:02
Originally posted by YODA YODA напиша:

Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

BITTORRENT, go downloadiras, instaliras, i sto e najdobro pomal e rizikot od virusi otkolku so bilo koja druga programa od tipot LIME WIRE, IMESH, KaZaa etc. i najdobar moment e sto downloadiras od sajtovi a ne od lugje pa zavisis od nivnata konekcija, tuku na ovoj nacin se iskoristuva sopstvenata brzina na download do maximum.....


А бе брат и јас го имам ама како да напрам да данлодирам од сајтој, оти вака пак мора peer to peer, пошто за другото бара пари, то шо е UseNext треба да се платат 19 и нешто долари. Не е за парите, не е нешто многу, ама немам кредитна картичка.


ja imam Usenext client so 50 Gb na nego . Znaci account  голема%20насмевка
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.