IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Фотографија, камери и видео
  Активни теми Активни теми RSS - "Foto Akcija"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

"Foto Akcija"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
Sanja84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 643
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sanja84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2007 во 04:29
Sto bidna od toa sto bese spomnato za sabota?toa e zadutre
Кон врв
Perko Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Perko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Февруари.2007 во 12:07
Bi sakal da gi zamolam site luge koi go posetuvaat sajtot, a imaat bilo kakva informacija za konk*rsot sto go organizirase Zdruzenie na Fotoreporteri na Makedonija, da mi prenesat nesto.Ili barem da mi dadat mail na Andon Davcev bidejki on ja prenese informacijata na sajtot.Sigurno znae nesto poveke.
Vi Blagodaram
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Март.2007 во 16:45
Posledno sto cuv bese deka Andon seuste se obiduva da obezbedi sponzori, ako ne povece, barem za nekakva pristojna izlozba na prijavenite fotografii po konk*rsot.

Go nemam tuka mailot na Andon, no veruvam deka cita ovde od vreme na vreme pa moze ce se javi :)
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
*Fros* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *Fros* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Август.2007 во 18:25
Ja docnam malce poveke, gledam poslednava poraka pratena e mart. Amin na nekoj mu tekna! samo toa ke go kazamголемо%20гушкањеголема%20насмевка

Ne sum bas nekoj forumdzija, ali ete Bobi mi predlozi (citajte me natera)среќа
da vidam sto kako se desava na forumov. Edno prasanje; dali primate fotoshop freakovi vo klub?среќа
To See the World
in a Grain of Sand
And Heaven
in a wild Flower
Hold Infinity in
the Palm of your Hand
and Eternity in an Hour
              
Кон врв
Mire Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1594
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mire Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Октомври.2007 во 21:31
*Fros*, klubot e foto klub, ama recisi site r'ckame i photoshop. Ni nema drugo голема%20насмевка.
Dali ti r'ckas i fotografija? среќа
Da se obideme da pomogneme i na onie, navidum izgubeni slucai. Za preporacana postapka    klikni TUKA
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.