IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести > Избори
  Активни теми Активни теми RSS - Ќе излезете ли да гласате на претстојните избори?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ќе излезете ли да гласате на претстојните избори?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
Автор
Порака
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 02:28
еее ако се најде некој со два газа сите ајдуци во оваа држава да ги испердаши како што им доликува ќе ја видиме и добрата страна во државава!!! ама за жал таков нема!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 02:34
Originally posted by Boogie Boogie напиша:

па затвори ги бе брза што чекаш или кој да ги затвори
    pa.ugledajte se na rumunite i na srbite,...tie vi se najblisku,...................,a ako treba i fizichka eliminacija,...samo da se istrebi PLEVELOT megu ovoj narod!!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 09:29
Problemot e sto makedonija e mala zemja... sekoj so sekogo se znae... za da stanes policaec, sudija, javen obvinitel... nekoj treba da te stavi na taa funkcija... i posle aj odi protiv nego... ili i tebe ti e valkan gazot pa te drzat vo dzeb kako igracka... razbirate... nema sudstvo nema koj da go sprovede zakonot... site se plasat... ili se i tie necii privrzanici... a arogantnosta na politicarite e neizmerna. Kazete mi eden minister sto dal ostavka za nekoj skandal? toa e barem normalna rabota, ako veke ne moze da gi dogonime pravno, ama da si ostane na funkcija i pred kameri da se smeska 'mi se moze  i nikoj nisto ne mi moze' ... epa granata vo usta bi mu napikal pred kamerite....
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 10:40
Јас знам за 3 оставки иако скандали имало 1000 пати повеќе.
Кон врв
Sailor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јули.2005
Локација: Cuba
Статус: Офлајн
Поени: 587
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sailor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 10:49
da glasam za murto ili za k*rto? isto mu doagja? samo ke go ponistam livceto da ne go pogali nekoj posle 19:00 casot
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 22:56
I JAS ZNAM MINISTRI KOI DALE OSTAVKI NO PROBLEMOT E VO TOA STO IMA DRUGI STOTICI I STOTICI SKANDALI KOI NIKOJ NESAKA DA GI RESI!
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 23:05
Абе луѓе ако треба така за секој скандал да се дават оставки тогаш незнам што би станало со Македонија!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:02
Epa taka, treba da se dava ostavka, kako si mislis ti???? Da gi ostavame kako dosega?
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:05
Абе немора да значи дека во секој скандал виновни се тие од власта!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:58
Originally posted by BMW_M5 BMW_M5 напиша:

Àáå íåìîðà äà çíà÷è äåêà âî ñåêî¼ ñêàíäàë âèíîâíè ñå òèå îä âëàñòà!!!
LOLLOLLOLLOLLOL
Дали ви се верува на оваа изјава,небиле за секој скандал виновни од власта,па добро пријателе кој е виновен ајде да бидам јас виновен што никогаш ни во сон не би гласал за моменталната власт
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:14
Па другарче може виновни за скандал и да се некои опозиционери како што е моментално случајов во Македонија!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:54
Originally posted by mishel mishel напиша:

I JAS ZNAM MINISTRI KOI DALE OSTAVKI NO PROBLEMOT E VO TOA STO IMA DRUGI STOTICI I STOTICI SKANDALI KOI NIKOJ NESAKA DA GI RESI!
    a,be kakvi ostavki?,...tie se davaat za nesposobnost,....ne moze ti da pljachkash pa da davash ednostavno ostavka,.....a,djebot da ti ostane poln,...kako shto e vo ovaa"ebanovina",.....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 09:27
Originally posted by BMW_M5 BMW_M5 напиша:

Абе немора да значи дека во секој скандал виновни се тие од власта!!!



Ако еден министер може да донесува одлуки и потпишува решенија за сите подрачни единици во МК, тогаш тој сноси одговорност за све што се случува во истите. Порано секоја работна заедница беше самостојна, па немаше вакви скандали , а ако имало кражби тие биле ситни....директорите си ги познаваа вработените, а сега од својата секретарка не познаваат никого понатаму.
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 11:23
mojot glas moe pravo
mojot glas moja obvrska
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.