IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Пријателство меѓу маж и жена
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Пријателство меѓу маж и жена

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 45>
Автор
Порака
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:30
maja ne komentirame zad grb....ne se nerviraj...
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:32
Kako ne pa prashajteme mene ako tolku ve interesuta.Sto lepite tapet koga ne sum ovde.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:32

inace shto se tice muabetov...so mnogu mashki na istava tema sekogash se sudruvam...go imaat istoto mislenje kakoi Fiks...i edno vreme me ubedija...ama mojot licen primer gi POBI u koren....

,,,sorry Fiuks ama stvarno nemozesh da me ubedish

Motivation is game in my hands
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:34
e pa toa e ivana...daleku od oci daleku i od srce...a daleku od srce nema bolka....zatoa sve ke zavrshi od edna strana...dokolku e vistinska ljubovta od edniot...za da ja prekine bolkata......me razbirash....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:34
pocnav vekje greshki pri pishuvanje da pravam ...vreme e za doma...decki caos..vo ponedelnik prodolzuvame ok?
Motivation is game in my hands
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:36

Originally posted by fiks fiks напиша:

e pa toa e ivana...daleku od oci daleku i od srce...a daleku od srce nema bolka....zatoa sve ke zavrshi od edna strana...dokolku e vistinska ljubovta od edniot...za da ja prekine bolkata......me razbirash....

bash taka fiks... i doagjaat novi ljubovi....a realiziranata ljubov e sekogash epten EPTEN pojaka od nikogash realiziranata...

...i ako ste bile nekogash na ista frekfencija a na ista ste i sega...op pak drugarstvo (neli i po toa si gi odbirame prijatelite)......

Motivation is game in my hands
Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:37
do kaj sum Fiks...pocnuvash li pomalku da se topish??? i da ja kontash mojata logika?
Motivation is game in my hands
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:38
treba mnogu komentiranje za ova ..ne moze vaka kratko.....mnogu e shiroko ....
Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:39
ok than...ponedelnik e kaj i da e pred nas...cao i ubav vikend i na tebe i na maja
Motivation is game in my hands
Кон врв
fiks Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПРАВДОЉУБЕЦ

Регистриран: 18.Април.2005
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 24000
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fiks Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:42

cao ivana...maja tuka si...

Само шлаг пена ќе бидеме.
Ни воздух,ни оган,ни вода,туку шлаг пена,
само шлаг пена ќе бидеме и можеби
неколку жолти ракии.

Кон врв
ivana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Госпожа Грофица

Регистриран: 14.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3327
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јуни.2005 во 16:43

btw Fiks...ti trcash so nas???

....cao....ushte sek dodeka se priberam

Motivation is game in my hands
Кон врв
BB Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2005 во 01:02

NE MOZE DA IMA PRIJATELSTVO MEGU MAZ I ZENA.

VO MOJOT SLUCAJ ZENITE SEKOGAS TI SE PRIJATELKI DODEKA NE TE ISKORISTAT ZA NESTO. POSLE TOA, KOJ TE EBE!

VO TOJ POGLED SITE ZENI SE ISTI, RASIPANI!

Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јули.2005 во 01:05
Originally posted by BB BB напиша:

NE MOZE DA IMA PRIJATELSTVO MEGU MAZ I ZENA.

VO MOJOT SLUCAJ ZENITE SEKOGAS TI SE PRIJATELKI DODEKA NE TE ISKORISTAT ZA NESTO. POSLE TOA, KOJ TE EBE!

VO TOJ POGLED SITE ZENI SE ISTI, RASIPANI!



OVA MI ZALICHUVA NA NEKOJ KOJ E POVREDEN OD ZLOBNA ZENA
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
feromon Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај feromon Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2005 во 10:57

prijatelstvoto megu dvata pola e gazenj pe crvena linija. sekogas ima cuvstva, i vo dadena prilika ke puknat.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 45>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,969 секунди.