IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Дали сте неверни?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Дали сте неверни?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 36373839>
Автор
Порака
LEZITE MISHEVI Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 23.Февруари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 16
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LEZITE MISHEVI Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2009 во 21:11
da,.
Кон врв
Goran71 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goran71 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Март.2009 во 02:45
Ne mi se veruva kolku nasite zeni se verni. Ili se lazat sebesi, ili nas ovde ne lazat, ili ne znam sto e rabotata. Pa dobro be koja e cela onaa plejada na zeni, koi se seksaat so moi kolegi, drugari, so mene i eden kup drugi znaeni i neznaeni mazi, momci, decki itn. Pa koi se onda onie sto se ebat so siptarite po tetovo i gostivar. Pa zar studentkite u moja zgrada sto sekoja vecer pribiraat razni unproforci, kforovci, obse-tipovi i razni drugi belosvetski k*rajberi, ne se necii zenski, devojki itn... Ma ajde vi se molam ne mi glumete tuka nekakvi si patrijalhalni tipki, kako da ste site majka tereza. Edna moja komsika koja sto si ima verenik, letoska vo turcija za 15 dena dvaeska cifra napravila. Mene koga mi kazaa slog ke me strefese, ja znam curata, ne mi se veruvase.
Кон врв
mirjana2a Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mirjana2a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 17:34
ako si go sakam covekot do mene...nikogas ne bi izneverila....(nikogas ne veli nikogas)....a ako ne sum silno zaljubena vo nego ...toa e obicno na pocetok na vrskata...toga mozebi?????!!!!
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 17:38
od radjanje голема%20насмевка
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 18:32
Лопов е тој што ќе го фатат, не тој што краде.
Јас не, жими мајка.
Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Јули.2009 во 20:31
Originally posted by Goran71 Goran71 напиша:

Ne mi se veruva kolku nasite zeni se verni. Ili se lazat sebesi, ili nas ovde ne lazat, ili ne znam sto e rabotata. Pa dobro be koja e cela onaa plejada na zeni, koi se seksaat so moi kolegi, drugari, so mene i eden kup drugi znaeni i neznaeni mazi, momci, decki itn. Pa koi se onda onie sto se ebat so siptarite po tetovo i gostivar. Pa zar studentkite u moja zgrada sto sekoja vecer pribiraat razni unproforci, kforovci, obse-tipovi i razni drugi belosvetski k*rajberi, ne se necii zenski, devojki itn... Ma ajde vi se molam ne mi glumete tuka nekakvi si patrijalhalni tipki, kako da ste site majka tereza. Edna moja komsika koja sto si ima verenik, letoska vo turcija za 15 dena dvaeska cifra napravila. Mene koga mi kazaa slog ke me strefese, ja znam curata, ne mi se veruvase.


Па тие жени не пишуваат по форуми, од толку работа немаат време да седат овде како нас и да млатат празна слама.
Сепак има голема вистина во постот се слагам дека жените се многу попромискуиетни и поактивни одошто се претставуваат.Такви се едноставно, не зборуваат отворено за авантуристичкиот дел од својот живот
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:12
Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

не,не сум неверна...нема ни да бидам



isto i jas


tocno e deka sakam da se zafrkavam i glupiram na forum i na chat , no  da si priznaam iskreno , verna sum koga stanuva zbor za nekoj koj mi znaci


Toj sto zasluzuva, ima maximalen respect od mene , taka da , shansite da go izneveram se minimalni, skoro nikakvi
Кон врв
konan Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 27.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 749
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај konan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:14
Originally posted by CST CST напиша:

Originally posted by Andjelina Andjelina напиша:

не,не сум неверна...нема ни да бидам



isto i jas


tocno e deka sakam da se zafrkavam i glupiram na forum i na chat , no  da si priznaam iskreno , verna sum koga stanuva zbor za nekoj koj mi znaci


Toj sto zasluzuva, ima maximalen respect od mene , taka da , shansite da go izneveram se minimalni, skoro nikakvi
i jas isto kako CSTтрепкање
Nekogas gospod ja smiruva burata,a nekogas te smiruva tebe za da ja prziveis istata
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:21
http://www.dodaj.rs/f/2M/Op/27DxMLNl/pinokio.png

Dam ti dam ti dam ....смеење  газење%20од%20смеење
Кон врв
bodeti Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 606
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bodeti Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:24
Originally posted by МАРШАЛ МАРШАЛ напиша:

samo pisuvajte ............ PAPIR TRPI SVE голема%20насмевка
газење%20од%20смеењелажго
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:25
изненадување
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:28
ja ne lazam ,,, mene  ona pod nickot mi go ima napisano eden moderator uste pred 4 godini  , taka da , si se pridruzuvam kon ona ISKRENA, POISKRENA ZDRAVJE среќа


 taka da, ne e bilo na moe baranje , tuku nekoj dosol do takov zaklucok i sum mu blagodarna za toa среќа


Изменето од CST - 12.Јануари.2010 во 23:29
Кон врв
Ninja 35 Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Февруари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 17840
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ninja 35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јануари.2010 во 23:29
А што е дефиницијата за неверност....збунетост
Дали е тоа само сексот....збунетост
Бакнежот....збунетост
Флертот...збунетост
Ако ти изгледа премногу лесно , имаш некаде згрешено !!!
Кон врв
DameMak Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2009
Статус: Офлајн
Поени: 617
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DameMak Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2010 во 01:21
Кога како, некогаш сум, некогаш не сум
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 36373839>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.