IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Да гласаме
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Да гласаме

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
Прашање: За кого ќе гласате на следниве парламентарни избори?
Одговор Гласови Статистика
4 [36,36%]
3 [27,27%]
1 [9,09%]
1 [9,09%]
1 [9,09%]
0 [0,00%]
0 [0,00%]
1 [9,09%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
Albanian muslim Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Albanian muslim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2006 во 15:49
GLASAM ZA DPA
...sto ne me ubiva, me pravi samo po jak...
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2006 во 16:05
гледам дпа нема ни еден глас,каде си гласал
Кон врв
Albanian muslim Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јуни.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Albanian muslim Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2006 во 16:07

Ne mozev da glasam ne znam zosto mi pisuvase kaj anketata deka jas ne mozam da glasam.

...sto ne me ubiva, me pravi samo po jak...
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Јуни.2006 во 16:09
Незнам зошто неможеш да гласаш можеби анкетата е сопрена бидејки имаше некои доправки на форумот како и да е модераторот сигурно ке каже
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јуни.2006 во 18:28
Анкетата не е сопрена!!! Можно е веќе да е гласано од таа IP адреса!!! Затоа е можно да неможеш да гласаш!!! 
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 01:13
eve vi go mojot glas,....bash me zabole.....
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
butel2 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 4138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butel2 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2006 во 10:51
Белег, ете НРГМКД ти објасни, јас ќе додадам дека не верувам дека после ова некој ќе ја повика Куновска да му биде гостинка во емисија. Жена која за мене секогаш била одраз на култура, убаво однесување и достоинствена така недолично да се однесува ....
Кон врв
dragan733 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dragan733 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:22
Originally posted by NRGMKD NRGMKD напиша:

Анкетата не е сопрена!!! Можно е веќе да е гласано од таа IP адреса!!! Затоа е можно да неможеш да гласаш!!! 
 
Исто и јас не можам да гласам, а само јас го користам компјутерот.
И каква е оваа анкета несовршена. Дај изменете, и направете да може да се гласа според никот на форумот, а не според ИП адресата. Така сте направиле на пример да од Интернет кафичиња да може да гласа само еден (како имаат статичка ИП адреса) или од дома да гласа само еден, а што ако истиот компјутер го користат повеќе?


Изменето од dragan733 - 06.Јуни.2006 во 00:23
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:27
Абе не е до IP адресата треба да има минимум испратено сто пораки на форумов за да можеш да гласаш!!! само што направив 100 и сега можам да гласам!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
dragan733 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 30.Мај.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dragan733 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:33
Originally posted by BMW_M5 BMW_M5 напиша:

Абе не е до IP адресата треба да има минимум испратено сто пораки на форумов за да можеш да гласаш!!! само што направив 100 и сега можам да гласам!!!
 
Значи излезе дека сме малолетници, како јас според бројот на пораките. Smile
 
И тоа било правда. Wink
Кон врв
Boogie Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Слобода или Смрт

Регистриран: 26.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 10652
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Boogie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 00:59
Епа малолетниците се секогаш најбројни до полнолетството и кога ке видиш пак многу нови малолетници
Кон врв
BMW_M5 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 163
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BMW_M5 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:12
Епа другарчиња со многу пишување и малку труд до 100 се стигнува!!! Па кој сака да гласа нека не чека!!!
KOGA GLUPOSTA BI BOLELA PO CEL DEN BI OFKALE !!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Јуни.2006 во 01:59
srekni luge ste bile vie,...ste imale pravo da glasate,......mashalaaaa!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Јуни.2006 во 10:53
I APSTINENCIJATA E ZNAK NA POLITICKA OPREDELBA!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <123
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.