IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Автомобили и моторцикли
  Активни теми Активни теми RSS - Брзо возење
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Брзо возење

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
Автор
Порака
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:23
Da ne e se vo brzinata.Jas bidejki cesto patuvam i vozam celi 7 godini taka da pominatata kilo,metraza sto ja imam napraveno mi dade i samo iskustvo.Sila brzina i mok zad volanot ne e potrebna.Koga se cuvstvuvav odmorena koga sum sigurna, koga znaam da ja procenam sostojbata na patot vozam da i poveke od dozvolenoto no sepak se vo granica na ona sto ne zagrozuva nicij zivot.A vo MK samite patishta ne dozvoluvaat pogolema brzina
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
kokomoko81 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1363
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokomoko81 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Август.2006 во 20:25
ete taka .... delime isto mislenje .......
......
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 13:24
Originally posted by maja_070 maja_070 напиша:

OBOZAVATE LI BRZA VOZNJA.SAKATE DA VE VOZAT BRZO ILI VIE DA GI VOZITE BRZO:)JAS SAKAM DA SI JA STISNAM KOLATA DO KRAJ I DA IMAM LUDA VOZNJA.SE RAZBIRA NA OTVOREN PAT

slusaj budalo ni edna!prvo da te prasam dali znaes kolku soobrakajki se slucile do sega od taa brza voznja?
toa ti e za pamet i edno nemoj da vozis pobrzo od 150 km/h
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 13:29
inaku da ti kazam tatko mi se trka so alfa na trkite vo bugarijai negovata najgolema brzina postignata so alfata e 263 km/h
(ova e taa kola)
Кон врв
Schumacher Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schumacher Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 19:52
Originally posted by bosab bosab напиша:

Па и не ја сакам баш брзата вожња,повеке сакам онака лежерна вожња(сеа не мислам со 60 на саат)да можам да уживам и да ја доловам убавината на околината ако патувам на подолга релација. Не возам брзо и не сакам да ме возат брзо.

e toa ti e pravilen odgovor toa go sakam i jas.
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 20:43
Ама ич не сакам брзо возење... имам возено макс. 140 и повеке од тоа не би одела. А најмногу сакам да возам со 80... Син ми ми вели: You drive like my grandmother
Кон врв
SkorpijA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1692
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SkorpijA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Октомври.2006 во 20:47
Jas ne vozam, ama mnogu sakam brza voznja....Tokio Drift Big%20smile
Кон врв
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2006 во 09:12
на отворен пат брзо сакам ама во град никогаш над нормалата
уживам брзо да возам
Don't drink and drive, just walk and fly
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2006 во 09:20
сакам да притиснам ...искрено...
Кон врв
MisIca* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MisIca* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2006 во 11:40

Brza voznja  sakam ali so dobro auto, sigurno.Ja ne vozam brzo zs sum poslab vozac na otvoreno .U grad butkam nekakoLOL

Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Октомври.2006 во 13:22
pa jas stiskam da vi kazam sakam brza vozna pogotovo navecer :)koga ne gledas nisto:) so 200
Кон врв
The Duke Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The Duke Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Јануари.2007 во 19:18
откако излегоа The Fast & The Furious,2Fast 2Furious и Tokyo Drift кој нема желба за брзо возење.Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smileТоа директно влијае низ градовите да има копање асфалт и палење гуми по цели вечери (човек неможе да спие).Најлудо возење до сега со BMW M Roadster (M3 evo engine 320hp)-250km/hSmileSmileSmileSmileSmileSmile (Thessaloniki-Evzoni)
I do not see why man should not be just as cruel as nature...
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 23:00
*

Изменето од zagor - 01.Јули.2008 во 13:08
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
alekso_2000 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 523
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekso_2000 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Март.2008 во 22:55
brzinata ne e taa so go pravi zadovolstvoto tuku zabrzuvanjeto!!!
Kaj nas treba da imat pravilo za uvoz na vozila (da ne razvivaat brzini pogolemi od 120 km/h bidejki sekade vo svetot maksimalnata brzina na patistata e ogranicena na max 120!!!(so isklucok na nekoi avtopati vo Germanija kade nema ogranicuvanje!
Togas koja e celta da se pravat avtomobilite se pobrzi i pobrzi a se nameneti za javni patista!!!
Za sportskite avtomobili e drugo ama tie ne smeat da se vozat po javni patista!!!
car's freack
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.