IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Moon diet
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Moon diet

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
Автор
Порака
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 12:41
Originally posted by PENKOV PENKOV напиша:

abe vie ste mrdnati zimi se moon diet LOL 
 
LOLLOLLOLLOLLOL
 
Bas ludo zvuci, znam! Ama, se ispostavi deka e mnogu efikasna. Jas dva pati ja drzev i imase rezultat.
 
p.s. Penkov, isprazni go INBOXot na "licna" pa ke ti gi pratam detalite
Veni Vidi Vici
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 12:41
Вреди да се проба се ако има потреба и е препорачливо за ЗДРАВЈЕ.. така да мрднатите чуваат здравје..
    П:С мила сакам и јас детали...

Изменето од natalija - 26.Јули.2006 во 12:41
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 15:24
Originally posted by laki laki напиша:

BEZ SHEGA :MOZE LI DA SE OSLABE AKO JA NAMALIS ISHRANATA A DA NE SI KRATAM OD PIVOTO!!!!!!!!!!!!!
 
Moze! Samo pobavno! Jas taka oslabnav, a od pivo ne si skrativ, nema sansi, ne... Ama ke si pazis sto kambiniras, nema jaglenohidrati i proteini zaedno vo ist den, i pomali obroci ke jades.
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 16:00
 i mojata sefica oslabe so ovaa dieta jas se nekako go promasuvam denot ili zaboravm
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 16:02
Mnogu bara pridrzuvanje do denovite ovaa diteta, ne veruvam deka bi uspeala.. Za brzo slabeenje, Jo Jo dietata na Rene Zelveger si ja drzam, ili onaa od Diet Clubot...
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јули.2006 во 16:15
za mene li se odnesva onaa za ne uspevanjeto ? pa jas i ne sum probala seriozno kako sto kazav ako namislam ne me plasat odrekuvanjata koga gi otkazav cigarite mozam se drugo.
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 10:44
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

 jas se nekako go promasuvam denot ili zaboravm
 
Isprintaj si ja semata i zakaci ja na frizider!
Veni Vidi Vici
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 13:32
mila jas ja imam semata od ina dieti spisanieto
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 13:39
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

za mene li se odnesva onaa za ne uspevanjeto ?
 
Ne, na mene se osnesuvase, mnogu zapazuvanje na terminite baraa ovaa moon diet, jas ne veruvam deka bi uspeala..
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 13:45
pa neli ti si oslabela so taa dieta sega ne me razocaruvaj jas od 9 avgust planiram da ja pocnam

Изменето од angelwings - 27.Јули.2006 во 13:46
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 14:06
Ne be, jas ne so moon diet, tuku so jo jo na Rene Zelveger, pa malce so Diet Club..
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 14:08
kakva e taa jo jo ako moze da kazes?
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 14:14
Taa e dietata so koja Rene posle sekoja Brigit slabeela, jas ja imam probano, i majka mi isto, i deluva, mozes i kako nekoj vid na post ili procistuvanje na organizmot da ja racunas. Se drzi 7 dena, sigurno simnuvas 6 kg. Osnovna e supata od zelka, kolku poveke ja jades, tolku moveke masti isfrlas. Pojraj toa, eden den imas ovosje, drug zelencuk, pa parce meso i 1 domat.. Ke ja vidam doma kako bese tocno, pa ke ti ja napisam, a supata se pravi lesno i ic ne e gadna za jadenje.
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2006 во 14:17
ok
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.