IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Bашиот прв средношколски/училишен ден
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Bашиот прв средношколски/училишен ден

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
snegulka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај snegulka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2006 во 19:58
еј баш се сеќавам на тој ден,сите бевме собрани во ходникот на училиштето,колку само сите бевме изгубени и се ни беше ново,сепак не бев сама имав неколку другарки со кои бев таму и се разбира после следеа запоознавања и .т .н 
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2006 во 20:19
mnogu mi bese strav nikogo ne znaev, so site maski od zabaviste padnav vo klas koj bese napumpan do kraj, ama uste ovaa godina i posle odam vo gimnazija
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 11:32
prviot pat koga vlegov vo gimnazijana gi vidov emi, marina, oki... ne e vazno koi bea. Vazno ne znam zs, ama tie mnogu ne mrazeja. Koga vlegov samo go svrtev pogledot kon drugite deca... mnogu malku gi poznavav. vazno se padnav so mojata najverna drugarka. a sto e uste povazno se smirivme so emi, marina i oki i sega sme drugarki... Big%20smile
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
CoLdPlAy` Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CoLdPlAy` Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 12:32
Originally posted by plavusa plavusa напиша:

prviot pat koga vlegov vo gimnazijana gi vidov emi, marina, oki... ne e vazno koi bea. Vazno ne znam zs, ama tie mnogu ne mrazeja. Koga vlegov samo go svrtev pogledot kon drugite deca... mnogu malku gi poznavav. vazno se padnav so mojata najverna drugarka. a sto e uste povazno se smirivme so emi, marina i oki i sega sme drugarki... Big%20smile
 
не ве мразеја бе.. кј может тие да мразет :))
Иначе јас првиот ден не бев воопшто изгубена зш знаев кој кај кој ќе паднит.. јас со другарка ми сашка бев во 7, марина (попе), еми, оки, андреа беа во 2ка, ели и кате во 5ка, другите во 6ка :) па така си влегов во училница, видов дека се знам со 90%, прво не бевме задоволни од класон ама сеа ни е супер. и така преживеав :)
мариниште
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 15:58

fala za utehata.... Wink inace ako mozit preku lp da me potsetis koja bese ti... ne mi tekvit.... Confused 

In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
CoLdPlAy` Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 48
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај CoLdPlAy` Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 16:00
ко ќе те видам следниот пат, ќе ти кажам :)
мариниште
Кон врв
plavu$a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plavu$a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2006 во 16:02
ok Wink vecer ke izleguvas? jas paladium ke odam
In my field of paper flowers, and candy clowds of lullaby, i lie inside myself for hours, and watch my purple sky fly over me...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Декември.2006 во 01:14
a,koj da pamti!?LOL
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
Ana_bt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Декември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana_bt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Декември.2006 во 22:47

Prviot  den  na  uciliste  mi  bese  majtap...Otidov  so  mojata  najdobra  drugarka  i  skoro  i  nikoj  ne  poznavavme  no  sepak  se  snajdovme.

Кон врв
The Duke Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јануари.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 34
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај The Duke Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Јануари.2007 во 01:20
никој не познавам-си реков,а потоа сите ми станаа најдобри другари,тоа е живототLOLLOLLOL
I do not see why man should not be just as cruel as nature...
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2007 во 20:17
Првиот ден не бев на школо LOLLOLLOL Отидов тек четвртиот Big%20smile И многу бедно се осеќав.... Знаете на филмови кога во некое школо доаѓа нов ученик и учителката го претставува пред сите? LOL Тоа никогаш не сакав да ми се случи, ама ич немав среќа, и БАШ тоа ми се случи LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2007 во 23:57
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Како се осеќавте, што праевте, дали се снајдовте уште од одма како што треба????

 

pa ne se bas sekavam na mojot prv srednoskolski den, toa bese nekade pred 7 godini

hmmm znam samo deka si sedev mirna na klupata i deka samo 2 ucenici poznavav,drugite mi izgledaa se nekoi shmizli i ligavesi, pa moram da priznaam deka prviot vpecatok i ne me bas izlazal, so tekot na godinite i taka se pokazaa i dokazaa moite soklasnici, kako ona sto jas gi zamisliv prviot den


hmmm dobra procenka Big%20smileBig%20smileBig%20smileBig%20smile
Кон врв
Pimp Daddy Manev Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2057
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pimp Daddy Manev Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2007 во 00:03
pa mojot prv den vo skolo bese ne nesto posebno zatoa sto jas znaev mnogu deca od tamu a i od tie sto se padnaa od mojot klas i takaTongue
Better watch how you talk, when you talk about me...Cause I'll come and take your life away!
Кон врв
superbaby Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 05.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај superbaby Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Август.2007 во 01:52
haha prvo se custvuvav cudno.. nova sredina novi deca ali za kratko vreme se vklopiv i najdov mnogu novi i dobri drugari i drugarki
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.