IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Најмажи во Македонија
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Најмажи во Македонија

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 15:17
се што е македонско е убаво и го двојам голема%20насмевка нормално и јас си имам фаворит ама најбитно ми е да е македонче...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Јануари.2008 во 15:34
јас сум најбогатиот човек, во секој град и село во македонија имам по една куќа.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 15:18
Originally posted by orlov orlov напиша:

јас сум најбогатиот човек, во секој град и село во македонија имам по една куќа.


На кој филм го гледаше ова?
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2008 во 23:23
НАЈМАЖИ ВО МАКЕДОНИЈА!!!!

А ПО ШТО ЈА МЕРИТЕ МАШКОСТА???

Кон врв
DOLNODUPENCE Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 66
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DOLNODUPENCE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 09:10
dolnodupenite! tie se naj.
Кон врв
Highlander969 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Февруари.2009
Локација: Scotland
Статус: Офлајн
Поени: 114
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Highlander969 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2010 во 16:18
Zarem ima mazi vo Makedonija? Jas ne sum sretnala nieden, site sto gi srekjavam imaat fasada na maz, ama ne se mazi. nekakva si bleda imitacija, gi biva samoz a sedenje vo kafani i kladilnici i prdenje pred televizoer.
Кон врв
na oko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

koj sum jas koj sum jas

Регистриран: 25.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 4866
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na oko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јануари.2010 во 18:43
Originally posted by Highlander969 Highlander969 напиша:

Zarem ima mazi vo Makedonija? Jas ne sum sretnala nieden, site sto gi srekjavam imaat fasada na maz, ama ne se mazi. nekakva si bleda imitacija, gi biva samoz a sedenje vo kafani i kladilnici i prdenje pred t
elevizoer.

se strkalalo tendzerce si nashlo kapace
na kamen shto se trkala mov ne se nafaka
Кон врв
MySelfme Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MySelfme Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2010 во 14:30
Bitno da e Makedonce
NOTHING NEVER ENDS...

Kakov paradoks!!!Sovrsenata ljubov e onaa sto ne pravi nesrecni.

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2010 во 14:37
Originally posted by MySelfme MySelfme напиша:

Bitno da e Makedonce
 
 
Ама од коj град?Кажи де.Немоj да се срамиш..........голема%20насмевкатрепкање
Кон врв
MySelfme Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 135
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MySelfme Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2010 во 14:39
E, dobro de...momce Tetovcance
NOTHING NEVER ENDS...

Kakov paradoks!!!Sovrsenata ljubov e onaa sto ne pravi nesrecni.

Кон врв
lilyallen Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Декември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 3
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lilyallen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2010 во 02:00
Originally posted by orlov orlov напиша:

Нај мажи се ТЕТОЈЦИ, кои во 2001 година га бранеа тетооо од Охрид.Кога завршија борбените дејствија да виите, све мужи до мужишта. Кажует дека га чувале имото.


da puknis me iznasmeja. alal vera! ;)

Jas za makedonskite ne mozam da zboruvam mnogu, ama ima neshto vistina vo toa shto go veli "Well", chinam oti ohriganite se posebni. I tochno deka se malku mrzlivi, tatko mi ni chasha voda sam ne si zema. :)
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 345
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,172 секунди.