IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку ве привлекува истиот пол?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку ве привлекува истиот пол?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
Автор
Порака
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Колку ве привлекува истиот пол?
    Испратена: 07.Април.2006 во 11:11
Темава е за хетеросексуално ориентрините... Дали ви се случило да видите некоја личност од истиот пол а да не можете да престанете да зјапате во него/неа? Како се чувствувате? Мислите дека накратко се пројавила некоја сексуална привлечност кон таа личност? Или е нешто друго?
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2006 во 11:14
Мене ми се случува понекогаш да видам некој дечко а навистина морам да зјапам до последен момент... Лично во се*е знам дека не би сакал секс со него, ама едноставно ми е убаво да го гледам. Слични искуства, мислења...?
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2006 во 11:16
Мене ми се има сличено да видам некоја личност од мојот пол која ме воодушевила од нејзиниот изглед, па погледот ми бил насочен кон неа.Истото сум го почувствувала и врз мене да има погледи упатени од страна на некои девојки, но никогаш не ми се појавила сексуалната привлечност, да ја гледам девојката како сексуален облект.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
bosab Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the greatest legs in the world

Регистриран: 21.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 11079
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bosab Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2006 во 11:36
Кога ке видам убава девојка нормално зјапнувам и се восхитувам онака ....баш е згодна или како добро и стои тоа што го носи ама сексуално НЕ.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Април.2006 во 11:48
Секој ке се сврти по нешто убаво па неможе секој да биде wow ама сексуално никогаш не сум била привлечена од мојот пол.Неможам ни да се замислам така.Тоа ти е исто како хомосексуалците што неможат да се замислат со спротивен пол,а колку само мораат да глумат па дури и да се женат или мажат
Кон врв
YODA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 205
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај YODA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 00:04

         Добро бе до кога со овија афоризми, разбираш? Аман да му се невиди пукнав. Таман почнавме да ги тепаме овија хомичите на "За Педерите" и вие само да заебите работа пак палите фитли.

         Апсолутно не сум привлечен од било каква личност од спротивниот пол, па макар и машко!!!!!!!

и то...
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 00:35
No, jasno ni e deka ne si privlecen od licnost od sprotivniot pol, dobro sto si prizna. A mislam deka i tie od tebe ne se. 
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 00:51
Originally posted by YODA YODA напиша:

         Добро бе до кога со овија афоризми, разбираш? Аман да му се невиди пукнав. Таман почнавме да ги тепаме овија хомичите на "За Педерите" и вие само да заебите работа пак палите фитли.

         Апсолутно не сум привлечен од било каква личност од спротивниот пол, па макар и машко!!!!!!!


Хаха ова ти се вика Freudian Slip!
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 00:52
Предосеќам дека во оваа тема најмногу од постовите ќе бидат од женски.. На машките ќе им биде под чест да си признаат оти им е страв да не ги заеб.аваат.
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 01:09
Ova ti se vika 2 lapsuzi vo edna recenica...
By the way, mislam deka ni zenskite ne odgovaraat kako sto treba:
 'Кога ке видам убава девојка нормално зјапнувам и се восхитувам онака ....баш е згодна или како добро и стои тоа што го носи '
Ne e muabetot koj sto nosel tuku nesto drugo... Ajde ajde, site sto go doziveale neka napisat zosto mislele deka toa im se slucuva. A i ne znam od sto se plasat lugjevo, pa na forumov se site anonimni, neznam od kogo se sramat.
Кон врв
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 01:55
Е ама некои се имаат кажано на другарите под кој ник се, па им е страв сега да не ги прочитаат....
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 12:53
Originally posted by bomboni bomboni напиша:

Ova ti se vika 2 lapsuzi vo edna recenica...By the way, mislam deka ni zenskite ne odgovaraat kako sto treba: 'Кога ке видам убава девојка нормално зјапнувам и се восхитувам онака ....баш е згодна или како добро и стои тоа што го носи 'Ne e muabetot koj sto nosel tuku nesto drugo... Ajde ajde, site sto go doziveale neka napisat zosto mislele deka toa im se slucuva. A i ne znam od sto se plasat lugjevo, pa na forumov se site anonimni, neznam od kogo se sramat.
Ti sakash da slushnesh nesto za koe samiot sakash da napishesh ili?Devojkite au ne bile iskreni, ma nemoj od kade vakov zakluchok?Kako sto kazav kolku i da e TOP devojkata vo nieden moment ne sum pomislila na nea kako SEKSUALEN OBJEKT.Mislam deka bev jasna.Ednostavno me privlekuvaat MAZI..hmmm mazi i samo mazi:))
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 13:20

Јас ке се повлечам од темава затоа што оди во лош правецСега девојкиве испаднавме хомоа баш си сакаме МАШКИ



Изменето од RebeL
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2006 во 23:12
Originally posted by maja maja напиша:


 Ti sakash da slushnesh nesto za koe samiot sakash da napishesh ili?Devojkite au ne bile iskreni, ma nemoj od kade vakov zakluchok?Kako sto kazav kolku i da e TOP devojkata vo nieden moment ne sum pomislila na nea kako SEKSUALEN OBJEKT.Mislam deka bev jasna.Ednostavno me privlekuvaat MAZI..hmmm mazi i samo mazi:))


Eeej, zosto sega ova? Pa ja ne te teram da napises nesto sto ne go custvuvas.  I nikade ne rekov deka ne ste iskreni... A ima i drugi na forumov, pa koj si se oseka deka saka da zboruva za toa sto prasav neka kaze
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 15>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,031 секунди.