IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - ПОМОШ- ИДИВИДИ ОРДИНАЦИЈА
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ПОМОШ- ИДИВИДИ ОРДИНАЦИЈА

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 464748
Автор
Порака
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16445
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јуни.2017 во 18:42
Originally posted by womaninlove womaninlove напиша:

ke ve molam za sovet i mislenje vekje podolgo vreme imam problem, znaci neznam koja e pricinata no samo so ke izlezam od doma mi se odi vo wc i trcam baram idam vo wc, baram i gledam kade ima i se mislam na toa. znaci istoto se slucuva postojano. neznam koja e pricinata??? dali sum neso isplasena ili zdravstven problem neznam. megjutoa loshoto e sto samo na toa mislam i nemozam na raat da gi obavuvam sekojdnevnite aktivnosti. istoto mi se ima deseno koga bev vo sredno skolo i bev i na lekar togash i mi rekoa deka ne mi e nisto i deka se mi e ok organizmot. i posle toa mi pomina megjutoa i togash me drzeshe dolgo vreme. posle dolgo vreme povtorno me fakja istoto. i sega? kazete mi sovet pekolno i bezizelzno se osekjam. znaci nemozam nikade da idam zaradi toa.

..ќе речев нешто дека имаш ,,слаба бешика,, па при само мал долив на урина тоа не може да се додржи, но штом си имала тоа од средно највероватно ти е од некоја стресна ситуација, односно имаш некоја фобија при излегување и твоето тело така реагира, од ШТО СЕ ПЛАШИШ?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 464748
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.