IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Други хобија
  Активни теми Активни теми RSS - Комшии
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Комшии

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
laki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 29.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1107
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај laki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 03:38
PA SIGURNO I NEMA   HE HE HE HE HE 
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Јули.2006 во 17:31
Ja ne se svrtuvam doma,mene majkami me informira koj sto napravil
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2006 во 01:24
kaj mene u malo i da sakas i da nejces se doznavas, a baska i imam komsiki na koi sto tajna razuznavacka sluzba ne im e ramna taka da za kogo i da me prasate od moeto maalo, znam .......
Read an cry!!!!!
Кон врв
UK25 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Август.2006
Локација: Vatican City State
Статус: Офлајн
Поени: 102
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UK25 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2006 во 01:25
Ja u posledno vreme pocnav da rematam - i ne se zalam... remetenje na mesto so komsijata
Кон врв
buceslatko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 602
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај buceslatko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Септември.2006 во 03:22
jas Makedonija ja razbiram kako pole, ustvari kako selo, vo koe site luge se komsii, i site znaat po nesto eden za drug, za da posle koga ke otidat na gosti, imaat nesto za ogovaranjeLOLLOLLOL
Read an cry!!!!!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2007 во 18:16
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

ej a kako stoite so prkosenje na komsiite, toa moze da bide dobro hobi.

kako sto veli Bora Corba

opominju mi familiju

teraju me po gjavola




Добро кажа Бора Чорба.
Кажа едно искуство.
Како рече Бора така и би.
И ја сум присталица на тоа.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2007 во 18:43
Originally posted by Клементина Клементина напиша:

имам многу чудни комшии, дојдоја да се караат зошто сме се смееле гласно со цимерите, свашта..

i mene mi smetase koga gi slusav mladite kako se zabavuvaat
posle koga pocnaa avioni da letaat i bombi da se slusaat
se molev da se vratat tie zlatni zvuci na mladite
togas svativ kako sum mozel da sum ljut ako nekoj dobro se oseka pa toa poglasno se slusa.
sega za sreka pak vikaat urlat peat se smeat, ama mene poveke ne mi smeta.
                     
Кон врв
Didi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Summer flower

Регистриран: 14.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 15583
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Didi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 18:47
e kakvi komsii imam se znaat za site i da ne sum doma znam koj me baral oni se me informiraat....a naj tragicno e starite se stari nema sto da rabotat pa ogovaraat , ama mladite se beter (polosi se)kako rasipan telefon
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2008 во 22:12
Losi komsii iam..nikava komunikacija neam so niv,a bi sakala da e poinaku..inace site se stari,nema nikoj na moja vozrast..pa nekako ne ni ide bas moabetot..cudni se nekako..
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 21:46
moite komsii se se starci od 70 i kusur godini taka sto ne im se zamaram mnogu mnogu
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 22:36
a?!,....a,be ,...da ne si ti od mojata zgrada? збунетостзбунетост
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 23:20
imam mnogu dobri sosedi......vo se si pomagame i zaedno sme.......kako vtoro semejstvo mi se...edinstveni lugje sto pokazuvaat razbiranje za covek.......ne sum se karala so niv nikogas dosega
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 23:26
BLAZE SI TI. I MOITE KOMSII SE DOBRI SAMO NEMAM MNOGU VREME ZA DRUZENJE SO NIV.
4ISTA SOVEST=MIREN SON
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 23:36
Moite komshii...hmmm,ne se druzam mnogu,
znam samo deka site na kup..imame prosechna
starost od 70 godini...meduzalemiсреќаama se bash
fini...nemoram nishto da pamtam,se tie znaat,koj so kogo
koga,kako,...super se,ne pijat kafe,ne se bash pokretni za
shetanje edni kaj drugi,..i jas gi sakam,sekogash im gi nosam
torbite  po skali i im frlam djubre koga se simnuvam dolu.
Pozdrav,...do moite komshii

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.