IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Колку време посветувате на својот изглед?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку време посветувате на својот изглед?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
Автор
Порака
LIPS Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Септември.2007
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 83
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LIPS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 18:37
Pa moze da se kaze deka trosam mnogu vreme za sebe, a koga se spremam za izleguvanje sekogas me cekaat po pola cas, veke se
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 19:29
kolku shto treba dodeka bidam zadovolna so svojot izgled, zavisno od odprilikata, a ponekogash koga nemam mnogu vreme gotova sum za minutka
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Ноември.2007 во 20:43
Originally posted by LIPS LIPS напиша:

Pa moze da se kaze deka trosam mnogu vreme za sebe, a koga se spremam za izleguvanje sekogas me cekaat po pola cas, veke se
 
Za razlika od tebe jas mrazam da cekam ili da me cekaat , trosam dosta vreme na sebe ama sekogas si go planiram vremeto odnapred za da ne dovedam nikogo vo situacija da me cekaсреќа
Кон врв
Miriam Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2007
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 336
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Miriam Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2007 во 14:00
Не трошам многу време, се набрзина правам. Не се шминкам особено често, косата ја носам на начин што освен редовно миење не бара седење пред огледало 1 саат, се облекувам едноставно. Наутро ми треба 30мин да се подготвам за работа (од кои 15 се правење и пиење кафе ха ха).

А и обично времето за мачкање кремчиња го комбинирам со муабет со маж ми или гледање Тв, така да немам грижа на совеста дека трошам по многу време.Изменето од Miriam - 03.Ноември.2007 во 14:02
Try again. Fail again. Fail better.
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Ноември.2007 во 23:17
dovolno!
Кон врв
mermaid Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mermaid Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 15:55
sekoj den okolu eden cas nautro
pred legnuvanje isto taka
dodeka koga iskacam togas najmalku mi se potrebni 2 casa
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 16:44
Originally posted by mamma mamma напиша:

Sekojdnevno tolku za da koga treba negde da se pojavam mi e potebno malku vreme

Ova si go citiram..i umiram od smeenje....ne deka ne e vistina..tuku
go poglednav avatarot moj...i taka......газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
BarbB Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 149
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BarbB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Ноември.2007 во 23:02
Mnogu, i pak imam gadna navika da docnam... Ama rabotam na slucajot da se popravamтрепкање
Кон врв
renesansa Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 09.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 72
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај renesansa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Ноември.2007 во 20:56
Dovolno, za da ne izglem zanemarenoсреќа, odnosno,  dovolno da izgledam neguvano!големо%20гушкање
Кон врв
Antiqua Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1790
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Antiqua Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Ноември.2007 во 09:54
Морам да си признаам (иако тоа во јавност никогаш не го кажувам) дека дури и премногу време си посветувам. Некогаш и ќе излажам дека сум на состанок, а јас си одам на масажа или некој таков релаксирачки третман  трепкање 
 
 
Veni Vidi Vici
Кон врв
Diki Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 183
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Diki Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2007 во 23:49
zavisi , kade treba da odam, za po doma sam si normalno, za na rabota ,  sportski , ali za vo grad wow.голема%20насмевка
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Ноември.2007 во 22:07
прилично многу....на сметка на живците на другите...задоволство
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 04:12
20 minuti ako se vrtkam, a mozam i za 5 ako kasnam poshto kisnam tuka do posledna minuta

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2008 во 07:56
Dur sedam na solja i istovremeno dobivam inspiracija za novi postovi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.