IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Колку време посветувате на својот изглед?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку време посветувате на својот изглед?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 11>
Автор
Порака
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Колку време посветувате на својот изглед?
    Испратена: 19.Март.2006 во 14:37
pred izleguvanje zenite trosat poveke vreme voodnos na mazite
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 14:42
vie kolku vreme posvetuvate na sebe
dovolno
malku
mnogu
sredno
za da izgledas dobro sepak smetam deka treba da se posveti dovolno vnimanie i nega na svoeto telo i lice
i zatoa treba mnogu vreme
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 15:53
Кон врв
Vallerrija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 280
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerrija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 18:04
TROSAM MNOGU VREME NA SEBE...NEZNAM KOLKU E DOBRO TOA?AMA NE MOZAM POINAKU
Povtorno so vas, mili moi!
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2006 во 18:16
bravoz za tebe
Кон врв
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 08:53

mnogu....

Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 09:20
Се посветувам максимално се*еси во изгледот телото..Така да си трошам повеке време дур средам се цакуп пакум.
Кон врв
Vallerrija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 280
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Vallerrija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 09:23
Mnogu, nekogas mislam deka preteruvam
Povtorno so vas, mili moi!
Кон врв
Nelita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 124
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nelita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 10:08
Премногу,премногу,а тоа значи дека сум со многу фалинки па се обидувам да дадам се од се*е за прво се*еси ,а потоа и на останатите да им биде задоволство од моето присуство!
Но,природно е нели,никој не е совршен!
„Чувствувам дека ќе полудам оваа пролет,заради една далечна убавина!“
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2006 во 10:31
PA MOZAM I POVEKE KOGA BI SE RASTERETILA MALKU OD OBVRSKITE
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 16:49
Malku sum sebichna vo ova okolu sebei se za sebe zatoa sto celoto slobodno vreme si gi posvetuvam, a kade se tuka malku od obvrskite da ja rasteretam majka mi, ama galeniche sum edna na mama
Кон врв
Patnik Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 56
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Patnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2006 во 10:00
Зависно од обврските,времето посветено за се*е,кај мене варира, но секогаш е доволно. На моменти знам и да претерам...ама тоа не е многу често така да се на се...доволно.
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 12:48
Originally posted by Patnik Patnik напиша:

Зависно од обврските,времето посветено за се*е,кај мене варира, но секогаш е доволно. На моменти знам и да претерам...ама тоа не е многу често така да се на се...доволно.

   
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Март.2006 во 14:56
najmalce trosam vreme za mene oti nemam vreme od obvrski sto gi imam sekoj den inace sekoje vreme sto ke mi izlezi slobodno go trosam za mene
mbm
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.