IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Колку време посветувате на својот изглед?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку време посветувате на својот изглед?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
Автор
Порака
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2006 во 23:17

Premnogu vreme trosam na sebe.Toa nekogas mnogu gi nervira drugite,no ne mozam da si pomognam-toa e posilno od mene

Кон врв
AngelBaBy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај AngelBaBy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Мај.2006 во 22:27
mnogu premnogu najmnogu,vo prosek po 2 casa dnevno
"Where is the life we have lost in living? Where is the wisdom we have lost in knowledge? Where is the knowledge we have lost in information?"
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2006 во 02:11
Lele ...ja cel den se zamaram so mene

Изменето од Eleni
Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
cecka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4011
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај cecka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Мај.2006 во 22:56
EDEN SAAT PRED DA ODAM NA RABOTA I EDEN SAAT PRED DA SI LEGNAM....
covek uci dodeka e ziv-OD MENE
Кон врв
ance Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 94
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ance Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 13:15
eleni ti nemas nikakvi drugi obvrski ili........
Кон врв
Eleni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јануари.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 1872
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eleni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 14:31

Originally posted by ance ance напиша:

eleni ti nemas nikakvi drugi obvrski ili........

Pa osven ucenje,nemam drugi a i ucenjeto ne go smetam za obvrska oti custvuvam deka i so nego vlozuvam vo sebe

Destiny is not a matter of chance,it is a matter of choice.It is not a thing to be waited for,it is a thing to be achieved
Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Мај.2006 во 15:05
pa mnogu-ne izleguvam sekoj den zaradi obvrskite no koga izleguvam sakam da bidam max.dobra...
Кон врв
VoNi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VoNi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јуни.2006 во 23:09
pa moze da se kaze mnogu.Obicno letam negde(potocno na sedmo nabo sum taka da.......LOL
...dreams can take you anywhere...
Кон врв
manevska Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 20.Мај.2006
Локација: England
Статус: Офлајн
Поени: 11
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај manevska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Јуни.2006 во 23:57

1 h dnevno vo prosek, sepak koga bi imala moznost bi sakala poveke :)

Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Јуни.2006 во 07:55
Ma nemam vreme da se poglednam u ogledalo, ne znam ni kako izgledam poslednive 6 meseci.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sexyemma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Јуни.2006
Локација: United States
Статус: Офлајн
Поени: 1466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sexyemma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2006 во 17:05
Na sebe trosam preterano mnogu vreme.Sleepy
Кон врв
dalija Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Декември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2006 во 13:50
zavisi od situacija ako se spremam za do prodavnica ili do nekoja komsivka togas poveke od 5 mni ne mi trebaat a ako se spremam za izleguvanje..ohooo..ne mi stignuvaat dva casa zatoa sekogas kasnam..prvo se banjam i otpustam vo kupka,pa se mackam so razni kremicki,losioni,pa pedikir,manikir,pa se peglam ili feniram,pa biram obleka,i na kraj se sminka m,bavno poleka da ne zgresam vo nesto.e takva devoojka kako mene ne mu preporacuvam na nieden decko koj nema trpenieEmbarrassed
te sakam goceeeeee
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 13:08
Многу малку време трошам на себе.... Се друго правам и на крај немам време за мене Unhappy
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Декември.2006 во 13:35
Jas i pokraj segashnite obvrski, ostanav sebichna vo toj pogled okolu vnimanieto na sebe.
Procitav na post od Eleni deka cel den se zamara so sebe si, iskreno Eleni i jas sum opsednata so mene..ova veke mi e mana, zosto ako nesto mi nedostiga moze i na kafe kaj prijatelkata da ne zamina.Taka da zenska osobina, sepak ne e mana, dobra osobina e zosto liceto, kosata i zabite se ogledalo na edna lichnost.
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.