IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Исповедување
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Исповедување

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 13>
Автор
Порака
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 16:36
Не си дадовме шанса, можеби беспрекорно, несебично ќе се љубевме Но не се најдовме во право време.
Сега се само солзите, тагата ми натежна на срцето..Но можеби некогаш во подобри времиња кога сонцето ќе сјае ветерот ќе дува ке те најдам сам на таа ливада, кај тоа изворче
Кон врв
Patnik Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 56
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Patnik Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 10:31

Штета што веројатно нема да го прочиташ ова....навистина се ми е дојдено преку глава...нема веќе извини,нема прости ми...нема назад, кога границата ќе се пречекори еднаш...враќање нема!

Кон врв
simonce* Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 49
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај simonce* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Март.2006 во 19:21
lele srce moe mn.te sakam,nikogas nema da te "izvaram"...ili prvo ke ti raskinam od nego da te izvaram
Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2006 во 17:49
Neznam sto sakas od mene -veke neznam i jas sto sakam-se e haos!!!
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Март.2006 во 22:56
Originally posted by hektor hektor напиша:

Ако некој сака да си кажи мислите љубовни упатени према саканата или сака да се исповеда бујрум .

I koga te nema do mene ti sekogash si so mene, nasekade me sledish kako senka koja me prati vo dobro i zlo.Znam deka ti si toj komu mozam celosno da mu se poveram.Te sakam zivote moj!
Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Март.2006 во 23:00
so netrpenie go cekam momentot koga pak ke bideme zaedno
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2006 во 09:18
sega mila moja sakam da ti ja kazam mislata,  ne znam zasto mi se vrti niz glava : taman nasradin go naucil magareto da ne jade , toa mu pcojsalo
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2006 во 09:22
Сакав да ти посакам добро утро но, се плашев, сакав да ти пратам бакежи, мисла љубов збор дека сонцето сум јас те греам те милувам, како да ти кажам дека те љубам, а те љубам
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Март.2006 во 09:52
ispoveduvanje, toa se gleda niz prozorcinjata na sekoj koj ima custva, zborovite mozat cesto da ja promarsat temata, no koga e nesto isprepleteno so custva nema sto da se ispoveduvame
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
tajci Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 472
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tajci Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Март.2006 во 17:15
sakam sekogas da bide kako vcera!!!!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Април.2006 во 00:48
a,shto li bilo vchera?
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
natalija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Министерка за гушкање

Регистриран: 26.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај natalija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2006 во 11:32
Секоја твоја мисла, твој збор, твоја невидена од моја страна насмевка кај мене предизвикува од ден на ден се повеке да те сакам, но никогаш повторно нема да имам шанса тоа да ти го кажам во очи.. Затоа ти пишувам овде кога и да помислиш на мене да знаеш длабоко во се*е дека тоа е така.. Јас те љубам.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2006 во 13:18
Ne dozvolivme dalechinata da ne oddeli, se borevme eden za drug do posledno...no sega koga se e tuka do nas, koga stanavme edno, pochna da go zidash zidot na nedoverbata.Zatoa ova neka e poraka do tebe srusija tvrdinata, zaboravija ljubomorata....TE SAKAM ZIVOTE MOJ
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2006 во 13:34
zborovi zborovi zborovi
tie ubavi i nesovrseni
moze so niv da se bara proska
kako na prava verska ispoved   prosti mi oce zgresiv
toj kje ti prosti no sepak toa se samo zborovi
zatoa treba ednash covek da zakjuti
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 13>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.