IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Градови во Македонија
  Активни теми Активни теми RSS - Прилеп
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Прилеп

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5859606162 131>
Автор
Порака
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 20:05
ако бидеме умни и вода ќе ни пуштеле во базенотплазење...понекогаш...
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Март.2009 во 20:07
GARANT голема%20насмевка ...... blagodaram sto me potseti големо%20гушкање 
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 13:11
DALI  ZNAE  NEKOJ  VO  PP  KAJ  RASTE  SMOKVA?
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 21:12
dobro e sto ne prasa za banani ох
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 21:22
кој сака банани???
најубавите банани се кај насплазење
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2009 во 21:33
rekov DOBRO Što NE PRASA NA KOE DRVO RASTAT голема%20насмевка

Изменето од miroslav_g8 - 04.Април.2009 во 22:04
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 09:31
ubav grad e pp
Кон врв
dejanpp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 893
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај dejanpp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Април.2009 во 12:49
Originally posted by dejanpp dejanpp напиша:

DALI  ZNAE  NEKOJ  VO  PP  KAJ  RASTE  SMOKVA?
mi treba proletnoto mleko od plodot.a me interesira mestopolozba za da mozam da naberam od plodovite
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 13:58
 Прилепљубов,иако не сум од таму си го сакам нај многу од сите градови во МК.И едвај чекам да имам малку слободно време и одма летам  натаму па кога ке си седнам на кафе на плочникотголема%20насмевка  мерак за душичката...големо%20гушкање

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
igi 3 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
KVO VADIS

Регистриран: 30.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 18736
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај igi 3 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2009 во 21:37
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

 Прилепљубов,иако не сум од таму си го сакам нај многу од сите градови во МК.И едвај чекам да имам малку слободно време и одма летам  натаму па кога ке си седнам на кафе на плочникотголема%20насмевка  мерак за душичката...големо%20гушкање

голема%20насмевкаSEDNI VO“ KASPER“ BAREM I KE KASNES  PICAнамигнување


Изменето од Andjelina - 27.Април.2009 во 15:43
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2009 во 12:44
Originally posted by igi 3 igi 3 напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

 Прилепљубов,иако не сум од таму си го сакам нај многу од сите градови во МК.И едвај чекам да имам малку слободно време и одма летам  натаму па кога ке си седнам на кафе на плочникотголема%20насмевка  мерак за душичката...големо%20гушкање

голема%20насмевкаSEDNI VO “KASPER“ BAREM I KE KASNES  PICAнамигнување


More ke kasnam eden pecen ili kasperota,,,lele e toa mi nedostiga najmnogu od tamu,hranata..


Изменето од Andjelina - 27.Април.2009 во 15:44

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Април.2009 во 20:15
Originally posted by MyWay MyWay напиша:

Originally posted by igi 3 igi 3 напиша:

Originally posted by MyWay MyWay напиша:

 Прилепљубов,иако не сум од таму си го сакам нај многу од сите градови во МК.И едвај чекам да имам малку слободно време и одма летам  натаму па кога ке си седнам на кафе на плочникотголема%20насмевка  мерак за душичката...големо%20гушкање

голема%20насмевкаSEDNI VO KASPEER BAREM I KE KASNES NES {PICA}намигнување


More ke kasnam eden pecen ili kasperota,,,lele e toa mi nedostiga najmnogu od tamu,hranata..



da ne ti e vo misla, bas snosti jadev kasperota...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
kako i sekogas
prekrasnaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Април.2009 во 00:57
Originally posted by blackeye blackeye напиша:


Originally posted by MyWay MyWay напиша:


Originally posted by igi 3 igi 3 напиша:


Originally posted by MyWay MyWay напиша:

 Прилепљубов,иако не сум од таму си го сакам нај многу од сите градови во МК.И едвај чекам да имам малку слободно време и одма летам  натаму па кога ке си седнам на кафе на плочникотголема%20насмевка  мерак за душичката...големо%20гушкање
голема%20насмевкаSEDNI VO KASPEER BAREM I KE KASNES NES {PICA}намигнување
More ke kasnam eden pecen ili kasperota,,,lele e toa mi nedostiga najmnogu od tamu,hranata..
da ne ti e vo misla, bas snosti jadev kasperota...големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеkako i sekogasprekrasnaголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка



Што е КАСПЕРОТА...???

Ако може и рецепт...
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2009 во 12:09
Leleee mi se jade kasperotaaaaa...............
 
Za kultuzin kasperota e kako zatvorena pica ali mnogu poubavo od toa polneto so mnogu kaskaval,sunka ,vrat i pecurki i prelieno so mnogu ubav sos..среќаголема%20насмевкаголема%20насмевка


Изменето од MyWay - 28.Април.2009 во 12:12

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5859606162 131>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.