IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Медицина
  Активни теми Активни теми RSS - 5 причини зошто сте уморни
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

5 причини зошто сте уморни

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: 5 причини зошто сте уморни
    Испратена: 19.Јануари.2024 во 15:12
5 причини зошто сте постојано уморни

Речиси сите во денешно време се чувствуваат уморно. И не само понекогаш, така е цело време. Без оглед на тоа колку кофеин пиете или колку спиете, ако сте како повеќето луѓе, едноставно не можете да се ослободите од оваа постојана состојба на замор. И иако има многу повеќе загадувачи во нашата средина и нивото на тестостерон опаѓа деценија по деценија, вашите енергетски нивоа сè уште се речиси целосно под ваша контрола и не треба да се чувствувате исцрпени секој ден.

nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.