IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ви е најдобриот дел во сексот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ви е најдобриот дел во сексот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
Прашање: Што е за вас најдобро од наведеното?
Одговор Гласови Статистика
7 [5,30%]
46 [34,85%]
13 [9,85%]
65 [49,24%]
1 [0,76%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 10:37
Најдобар дел од сексот па... СЕКСОТ... , целиот чин од флерт до крај, секој дел си има своја убавина и привлечност.
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 10:48
Originally posted by brmm brmm напиша:

Најдобар дел од сексот па... СЕКСОТ... , целиот чин од флерт до крај, секој дел си има своја убавина и привлечност.
Ок е се, но кој дел од наведените сепак би издвоил?
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
brmm Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 1437
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brmm Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 10:54
Предигра и оргазам... ( не можам да се одлучам помеѓу овие )
Кон врв
mende Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 801
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mende Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2006 во 11:03
pa mislam deka orgazmot e celda na sekso da go dobies
mbm
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 01:00
Originally posted by mende mende напиша:

pa mislam deka orgazmot e celda na sekso da go dobies

pa celesno
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 01:30

Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

Originally posted by mende mende напиша:

pa mislam deka orgazmot e celda na sekso da go dobies

pa celesno

ептен исцрпен одговор, да не е повреди мила додека го пишуваше?????

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 01:51
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

Originally posted by mende mende напиша:

pa mislam deka orgazmot e celda na sekso da go dobies
pa celesno


ептен исцрпен одговор, да не е повреди мила додека го пишуваше?????


nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeee milicok
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Февруари.2006 во 22:55
Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

Originally posted by mende mende напиша:

pa mislam deka orgazmot e celda na sekso da go dobies
pa celesno


ептен исцрпен одговор, да не е повреди мила додека го пишуваше?????


nnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeee milicok

дддддддддддддааааааааааа  миличка  ете од што си изморена сеа, пак ќе одмараш некој период

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
rebeka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јуни.2005
Локација: Austria
Статус: Офлајн
Поени: 347
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај rebeka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Март.2006 во 23:56
Originally posted by Merlinka Merlinka напиша:

Originally posted by mende mende напиша:

pa mislam deka orgazmot e celda na sekso da go dobies

pa celesno
ZA MENE ISTOTO VAZI

mnjkl
Кон врв
busvek Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај busvek Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Март.2006 во 07:37
Na prvo mesto ogazmot koj ke reci poinaku ke izlazi
a na vtoro predigrata
Кон врв
Marck Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Март.2006
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marck Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 02:58
Se mislev izmegu predigrata i orgazmot.Glasav za orgazam
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 03:03
koj e najdobar del od zivotot?
taka ti e toa i so sexot
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2006 во 09:24
Најубав дел од сексот е кога едноставно момето ќе вришти од ќеф и ќе се топи како мраз во оганTongue
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
bomboni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Јануари.2006
Локација: Czech Republic
Статус: Офлајн
Поени: 215
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bomboni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Мај.2006 во 09:41
Mi se dopaga odgovorot na kokolo, mislam deka sum zadovolen od se navedeno ama koga partnerkata vristi(ufff ama dobro zvuci samo...) od zadovolstvo dozivuvam 15 orgazmi vo sebe...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 22>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.