IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Кој ви е најдобриот дел во сексот?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој ви е најдобриот дел во сексот?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 202122
Прашање: Што е за вас најдобро од наведеното?
Одговор Гласови Статистика
7 [5,30%]
46 [34,85%]
13 [9,85%]
65 [49,24%]
1 [0,76%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
guri Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Септември.2012
Статус: Офлајн
Поени: 130
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај guri Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Ноември.2012 во 21:52
Originally posted by volkswagen volkswagen напиша:

боже боже... страшно е? Од искуство зборуваш или си претпоставуваш? плазењеpa sega ti zboruvas za dupenje, jas samo komentiram
A ti se se uvredi?
imash "muva pod kapa"?

Кон врв
volkswagen Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Знам, комшивка ми е!

Регистриран: 18.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 4820
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај volkswagen Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Ноември.2012 во 14:39
Немам капа... а камо ли пак мува... намигнување
Кон врв
Ina94 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 31.Јануари.2017
Статус: Офлајн
Поени: 37
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ina94 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Февруари.2017 во 04:59
Оргазам,секс без оргазам не е секс
Кон врв
zoki1238 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2017
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zoki1238 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2017 во 13:09
Originally posted by maja maja напиша:

Предиграта е дел од водењето љубов,знае да трае и е прекрасна но водење љубов со кулминација со оргазам за мене е најдобриот дел.
Кон врв
zoki1238 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 08.Март.2017
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zoki1238 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2017 во 13:10
Кон врв
bijonse1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
bella Madonna

Регистриран: 14.Јануари.2009
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 16521
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bijonse1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2017 во 22:05
сите пет опции, тоа иде во пакет не е деливо ако сакате да биде најдобар голема насмевка
све друго е делимично завршена работа плазење
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13912
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Ноември.2017 во 00:21
Originally posted by bijonse1 bijonse1 напиша:

сите пет опции, тоа иде во пакет не е деливо ако сакате да биде најдобар голема насмевка
све друго е делимично завршена работа плазење


,,,lazhe,,, ,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Nikisk37 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 05.Февруари.2018
Статус: Офлајн
Поени: 4
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Nikisk37 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Февруари.2018 во 14:06
Lizenjeto po celo telo go diga adrenalinot i se posle ide kako sto treba
Кон врв
Rob35 Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 01.Јануари.2015
Статус: Офлајн
Поени: 55
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Rob35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јули.2018 во 00:00
Предигра и Оргазмот неможам да одлучам от тие две
Кон врв
Суада Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Април.2015
Статус: Офлајн
Поени: 311
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Суада Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Септември.2018 во 13:21
Ни јас едноставно не можам да се одлучам, инаку да ви кажам право, јас сум невина. Мислам дека знаете дел од вас, но, сакам првиот пат, Коа ќе ме земе членот од форумов, во Канада и ќе му бидам жена, он ќе знае се тоа како треба и ќе оди како што треба, да. Сакам са биде неопишливо романтично и убаво, со свеќи, во када. И ружи во спална... :) Така го замислувам првиот пат. Нежно и убаво.
Доаѓам тука-себеси се брукам...
Ми идИ во глава да си пукам
Хехе
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 202122
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.