IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Интернет
  Активни теми Активни теми RSS - Управувај го јутуб на компјутерот преку мобилен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Управувај го јутуб на компјутерот преку мобилен

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 236
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Управувај го јутуб на компјутерот преку мобилен
    Испратена: 04.Ноември.2018 во 16:58
На пример лежиш во твојот удобен кревет и гледаш феил компилации или к15 на компјутер. Не треба да стануваш користи го мобилниот како далинско многу лесно

https://lifehacker.com/use-any-smartphone-to-remotely-control-youtube-on-a-com-1619977289


Ако некој му треба да му преведам на македонски нека пише.

Изменето од paralelogram - 04.Ноември.2018 во 17:01
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.