IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Ајде да се менуваме...
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ајде да се менуваме...

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718>
Автор
Порака
zrkac Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 58
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zrkac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 00:41
Originally posted by blue blue напиша:

ПОВЕЛЕТЕ ДРАГИ МОИ, КАЖЕТЕ КОЈА ПЕСНА ЈА БАРАТЕ ОЧАЈНО, ПА ДА СЕ МЕЊАМЕ
имаш нешто од зуица лазоваLOL
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2007 во 17:13
Robbie Williams-Fell nekoj ja ima ovaa pesna. Nikade ne mozam da ja najdam

A od Megadeath go ima nekoj najnovoto Cd?
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 21:26
Originally posted by Emus Emus напиша:

Robbie Williams-Fell nekoj ja ima ovaa pesna. Nikade ne mozam da ja najdam

A od Megadeath go ima nekoj najnovoto Cd?


ги има некој овие?
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2007 во 10:41
мислам дека ја имав некаде Fell, само да проверам и ќе средиме работа. Tongue Tongue Tongue
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
GeniXmeN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GeniXmeN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 11:03
Angels od Robie dolgo vreme ja baram pesnata a ne mozam da ja najdam.


Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 11:04
neznam dali ja iam doma na pc, aj vecerva ke proveram, prati na LP mail ili pisi tuka

ps: downlodiraj si go softwaerot od www.bearshare.com i ke mozez sekoj vid muzika bezplatno da si simnes!

Изменето од LouWeed - 08.Јуни.2007 во 11:05
Кон врв
GeniXmeN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај GeniXmeN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 11:41
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

neznam dali ja iam doma na pc, aj vecerva ke proveram, prati na LP mail ili pisi tuka

ps: downlodiraj si go softwaerot od www.bearshare.com i ke mozez sekoj vid muzika bezplatno da si simnes!



ej fala ti mnogu imas LP
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 13:58
Od Robbie Williams gi iam i Feel i AngelsBig%20smileAko uste ne ste gi nasle kazeteSmile
Кон врв
ivancic Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
NaughtyBitch

Регистриран: 11.Март.2006
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 753
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivancic Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 21:16
pls od pink nesto...ima edna pesna lani letoska bese golem hit.Spotot e so ringishpil.aj ako ja znae nekoj neka pise
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2007 во 21:42
taa pesna na pink se vika who knew


eve i eden link, kaj sto ke mozes da ja najdes
Pink-who knew


Pozdrav prijatelke Wink



Изменето од Mona Liza - 20.Јуни.2007 во 21:55
Кон врв
^IVA^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^IVA^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 02:51
dajte be luge najdeteja pesnata "mi rece cao" od sido 1994 me faka nervoza nemozam da ja najdam
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 17:16

Ја имате од 4Play - Те молам не плачи? Никако не можам да ја најдам... однапред благодарам!

Ако уште ги барате Feel и Angels од Robbie Williams, можам да помогнам Wink, само кажете!
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 21:57
мислам дека ја имам таа песна од 4play ама не сум сигурнаSmileке побарам па ке бидеш известенаWinkTongue
Love Is Not Measured By How You Feel,But How The Other Person Feels...
Кон врв
Evenstar Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Вечен оптимист

Регистриран: 09.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3388
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Evenstar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јули.2007 во 22:55
Originally posted by male4ka male4ka напиша:

мислам дека ја имам таа песна од 4play ама не сум сигурнаSmileке побарам па ке бидеш известенаWinkTongue
 
Ок, супер! Wink
It is our choices who show what we truly are, far more than our abilities.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1415161718>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,219 секунди.